Wpis Firmy

Oświetlenie led, lampy solarne, baterie słoneczne

Oświetlenie led, lampy solarne, baterie słoneczne Spółka oferująca sprzedaż, projekty oraz montaż systemów solarnych, fotowoltaicznych, lamp solarnych oraz systemów oświetlenia LED.
Na ofertę sklepu www.modernhome.pl składają się komponenty do budowy autonomicznych oraz przyłączeniowych systemów słonecznych w tym: regulatory ładowania, akumulatory, baterie słoneczne, przetwornice oraz systemy montażowe. Oprócz standardowych fotoogniw posiadamy dedykowane panele słoneczne dla żeglarzy, na kemping lub przenośny firm: Solara, Marlec oraz Flexcell której jesteśmy oficjalnych dystrybutorem w Polsce.
Oferujemy jedynie pewne rozwiązania, sprawdzane wielokrotnie w praktyce. Przykładem takiej selekcji może być oferowane przez nas oświetlenie LED na diodach typu SMD. Jesteśmy w Polsce jedną z pierwszych firm oferujących żarówki całkowicie bazujące na LED SMD. Na naszej stronie można spotkać szeroki wachlarz produktów LED. Od żarówek na wszystkie gniazda oraz działające z napięciem 12v przez listwy, taśmy, węże,dużej mocy oświetlacze liniowe, najnowocześniejsze oprawy uliczne led.
jesteśmy dumni z tysięcy zadowolonych klientów, którzy do nas wracają.
Wystarczy poczytać opinie o naszym sklepie i produktach, obejrzeć wybrane realizacje na stronie sklepu, by przekonać się, że dbamy o markę firmy i chcemy przez lata być najlepszym dostawcę oświetlenia LED oraz systemów solarnych w Polsce i Europie.
Wspieramy naszych klientów oraz zainteresowane osoby, odpowiadając na zapytania mailowe, prowadząc forum oraz profil sklepu na facebooku. Dołącz do grona zadowolonych klientów firmy Modernhome.pl
Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą oraz montażem lamp solarnych zasilanych z baterii słonecznych lub generatora wiatrowego.
Wykorzystujemy energooszczędne źródła światła w postaci najnowocześniejszych diod LED SMD. Oferowane przez nas latarnie świecą światłem swoich sodowych odpowiedników wykorzystując do 10 razy mniej mocy!
Nasze lampy projektujemy z myślą o długotrwałym eksploatowaniu w trudnych warunkach zimowych. Nie musisz się martwić, że twojej lampie zabraknie mocy jak to często bywa z lampami które projektuje się na słoneczne dni o które trudno w jesień i zimę. Sprawdź nasze realizację oraz dowiedz się co sądzą o naszych lampach klienci.
Lampy solarne modernhome to solidna konstrukcja, która nie będzie o sobie przypominać przez długie lata.


Podobne wpisy

Płatności SMS w serwisie obsługuje