Wpis Firmy

Zetar-świadectwa, audyty energetyczne

Zetar-świadectwa, audyty energetyczne Firma Zetar prowadzi działania w szeroko pojętym doradztwie budowlanym, energetycznym i projektowym.
Misją firmy jest promowanie i wdrażanie w budownictwie nowych, energooszczędnych i ekologicznych rozwiązań oraz podnoszenie poziomu termoizolacyjnego starszych obiektów.
Audyting prowadzi do optymalizacji usprawnień termomodernizacyjnych, poprawienia efektywności energetycznej budynków, więc także znacznego ograniczenia kosztów ich eksploatacji.

Firma swoje wieloletnie doświadczenie wykorzystała podczas prac dla wielu klientów.
O naszej fachowości i wysokim poziomie usług świadczą licznie zdobyte dyplomy i szkolenia w Polsce ( m.in. w Rockwool, Paroc, Isover, Ursa, Armacell, Kaimann, Alpol, NMC, Ceresit, Thermaflex ) i zagranicą ( w Danii, Belgii, Szwecji, Niemczech i we Włoszech) :

Dyplom Politechniki Łódzkiej z 2011r. uprawniający do wykonywania audytów i świadectw charakterystyki energetycznej budynków, zgodnie z najnowszymi normami
Uprawnienie budowlane nr 185/90/WŁ.
"Kurs na audytora energetycznego w budownictwie" zorganizowany przez Politechnikę Łódzką dla doradców technicznych firmy ATLAS
Praca w nadzorach budowlanych, w biurze projektów budownictwa mieszkaniowego
Doradztwa techniczne w budownictwie w firmach polskich i zagranicznych


Podobne wpisy

Płatności SMS w serwisie obsługuje