Wpis Firmy

Traczyk.pl - instalacje, elektryczne, pomiary, kontrola okresowa, przeglady, nadzory

Traczyk.pl - instalacje, elektryczne, pomiary, kontrola okresowa, przeglady, nadzory Firma założona została w 1984 roku. Specjalizuje się w wykonawstwie: roboty elektryczne, klimatyzacja, pomiary elektryczne, oświetlenia i wentylacji, sufity podwieszane termatex, dachy papa termozgrzewalna, instalacje odgromowe, roboty budowlane, usługi wykończeniowe i remonty.
W nawiązaniu do potrzeb klientów firma stopniowo zwiększyła zakres o roboty budowlano-montażowe, instalacje przemysłowe i klimatyzację.
Firma wyposażona jest w sprzęt, narzędzia i środki transportu niezbędne do świadczenia usług. Zdobyte wieloletnie doswiadczenie pozwoliło nam zdobyć wiarygodną pozycję na rynku.
Aktualnie możemy wykonać większość prac związanych z wyposażeniem, remontami, konserwacją i utrzymaniem obiektów użyteczności publicznych, firm i zakładów.
Kompleksowa realizacja powierzonych nam zadań zyskała uznanie zlecających.
Wykonujemy: instalacje elektryczne, teletechniczne i odgromowe, pomiary elektryczne, oswietlenia i wentylacji, klimatyzacja, wentylacja, sufity podwieszane termatex, dachy papa termozgrzewalna, wykladziny podlogowe, kosztorysowanie, nadzory, kurtyny powietrza, scianki GK i Al., malowanie, wykonczenie wnetrz, uslugi inwestycyjne, remonty, konserwacja, utrzymanie obiektow i ruchu firm, http://www.traczyk.pl, rok załozenia 1984
tel. 600 700 133
e-mail: firma@traczyk.pl
http://www.traczyk.pl


Podobne wpisy

Płatności SMS w serwisie obsługuje