Wpis Firmy

Purmal - materiały budowlane i instalacyjne

Purmal - materiały budowlane i instalacyjne Misją naszej firmy jest sprzedaż materiałów budowlanych najwyższej jakości, zrozumienie potrzeb klientów oraz spełnienie ich oczekiwań.
Chcemy również sprostać wyzwaniu jakim jest sprzedaż przez internet. Jest to motywacja do dalszego działania w służbie dla klientów. Dobrze wypełnione zadania w procesie skrócenia drogi, między klientem a sklepem, pozwolą na obniżenie marży i tym samym spowodują większe zadowolenie z naszych usług.
Na życzenie klienta przeprowadzamy szczegółowe konsultacje techniczne i finansowe, polecamy sprawdzonych wykonawców oraz zapewniamy kompleksową dostawę materiałów budowlanych i wykończeniowych.
Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie oraz wymagania. Nasi fachowcy, aby Państwu doradzić, czekają zarówno pod telefonem, jak i w naszej siedzibie.
Zapraszamy i życzymy udanych zakupów !

Przedsiębiorstwo PURMAL Zdzisław Maliszewski zostało założone w kwietniu 1999 roku jako przedsiębiorstwo świadczące usługi dla rolnictwa. W okresie 10 lat następował rozwój firmy i w kwietniu 2008 roku rozszerzyliśmy działalność o branżę budowlaną.

Obecnie domeną działalności firmy jest sprzedaż hurtowa i detaliczna materiałów budowlanych oraz instalacyjnych. Firma realizuje proces kompleksowej obsługi klienta rozpoczynający się doradztwem, pomocą w pozyskaniu kredytu i kończący się dostawą na czas. Świadczymy usługi transportowe – dowóz towaru do klienta zarówno materiałów ciężkich, jak i objętościowych. Poprzez współpracę z bankami ułatwiamy swoim klientom pozyskanie środków na zakup materiałów budowlanych.

PURMAL jest przedsiębiorstwem rodzinnym. Korzystamy z najnowocześniejszych materiałów i technologii obecnych na światowym rynku producentów materiałów budowlanych i wykończeniowych. Naszą dewizą jest dostarczanie Państwu najwyższej jakości materiały budowlane po przystępnych cenach. Bogaty asortyment, wypełnione po brzegi stany magazynowe, fachowe doradztwo oraz możliwość osobistego zakupu - to główne zalety hurtowni PURMAL. Stale doskonalimy świadczone przez nas usługi rozwijając system sprzedaży, reagujemy z wyprzedzeniem na potrzeby naszych klientów dostarczając najnowocześniejszych rozwiązań.

Świadczymy w ograniczonym zakresie usługi, związane z montażem zakupywanych w firmie elementów stolarki (drzwi, okien, paneli podłogowych itp.).

Dla dalszego rozwoju konieczne jest wejście na nowe rynki i zdobycie nowych klientów. Szansę dla takiej strategii działania stwarza wejście na rynek sprzedaży internetowej, na którym nie działa jeszcze większość firm z branży budowlanej.

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie oraz wymagania. Nasi fachowcy, aby Państwu doradzić, czekają zarówno pod telefonem, jak i w naszej siedzibie.

Zapraszamy na zakupy !


Podobne wpisy

Płatności SMS w serwisie obsługuje