Wpis Firmy

Bang olufsen warszawa-sadyba

Bang olufsen warszawa-sadyba Szanowni Państwo! Zapraszamy do odwiedzenia salonu Bang & Olufsen na warszawskiej Sadybie. Salon jest własnością firmy Soundwave, która powstała w 2008.

Podczas projektowania i wyposażania salonu, naszym głównym celem było stworzenie przestrzeni, która pozwoli naszym Klientom czuć się komfortowo oraz da możliwości jak najlepszej prezentacji wielu urządzeń produkowanych przez B & O.

Duńska firma Bang & Olufsen ma długą tradycję dostarczania sprzetu audio-video domowego użytku. Cechami produktów B & O są innowacyjność, design, elegancja, wysoka jakość i funkcjonalność.

Naszymi staraniami chcemy dostarczać Państwu obsługę najwyższej jakości. Dzięki doświadczeniu i wiedzy, potrafimy kompetentnie odpowiedzieć na Państwa pytania, doradzić w wyborze i konfiguracji produktów dostępnych w sprzedaży w naszym salonie, pomóc w zaplanowaniu i zrealizować instalację w pomieszczeniach, które postanowią Państwo wyposażyć w urządzenia z naszej firmy.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu z zakupów u nas. W tym celu dbamy o sprawny i szybki serwis oferowanych przez nas produktów. Dotyczy to wszelkich napraw objętych gwarancją sprzętu zakupionego w naszym salonie, jak również wszelkich innych urządzeń Bang & Olufsen, nad którymi opiekę nam Państwo powierzycie.

Zapraszamy do nas, porozmawiamy o ciekawym świecie audio-video, o doskonałym wzornictwie, o potrzebach Państwa i naszych możliwościach wyjścia im na przeciw.

Możecie Państwo zawsze liczyć na profesjonalne usługi firmy Soundwave oraz kompetencje naszego personelu.

Na Państwa życzenie podamy również świeżo zaparzoną kawę


Podobne wpisy

Płatności SMS w serwisie obsługuje