Wpis Firmy

Języki obce - kursy, korepetycje, lekcje indywidualne

Języki obce - kursy, korepetycje, lekcje indywidualne ENJOY to nowoczesna szkoła językowa, w której nauka języków jest przyjemna i skuteczna. Założyciele szkoły to pasjonaci nauki języków. ENJOY stale się rozwija, udostępniając swoim uczniom nowe możliwości zdobywania wiedzy i umiejętności w zakresie języków obcych. Nasze kursy mają na celu rozbudzenia zainteresowania danym językiem i krajem. Dzięki temu uczniowie w praktyczny sposób poznają język. Do nauki wykorzystujemy urozmaicone materiały takie jak: filmy, muzykę, czasopisma, książki oraz wiele innych materiałów. Dodatkowe materiały dla Naszych uczniów zamieszczamy na bardzo nowoczesnej platformie e-learningowej Moodle®, dzięki czemu możliwa jest również nauka w domu, o dowolnej porze dnia (lub nocy). Do praktycznej nauki języków wykorzystujemy również program Skype®. Za jego pomocą kursant odbywa konwersacje z lektorem.

ZAPISY - Zapisy do grup standardowych są prowadzone przez cały rok poprzez formularz zamieszczony na stronie www.enjoy.edu.pl

ENJOY oferuje kursy: angielskiego - hiszpańskiego - włoskiego - niemieckiego - francuskiego. Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania. Przygotowujemy również do (FCE, CAE, CPE, TOEFL, MATURA, egzamin gimnazjalny)

Nasza oferta obejmuje również kursy językowe dla firm. Każdy taki kurs jest dokładnie dopasowany do potrzeb firmy.


Podobne wpisy

Płatności SMS w serwisie obsługuje