Wpis Firmy

iWare

iWare Firma iWare powstała w 2006 roku we Wrocławskim Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości. Od 2008 roku działamy jako niezależny podmiot gospodarczy.
Zajmujemy się przede wszystkim szeroko rozumianymi technologiami internetowymi. Realizujemy projekty stron internetowych oraz systemy portalowe. Wśród głównych usług oferowanych Klientom są: tworzenie stron internetowych, pozycjonowanie (wpływanie na wynik w wyszukiwarkach), hosting (utrzymanie strony w Internecie).
Głównym obszarem naszej działalności jest rozwijanie systemów społecznościowych. Wdrażamy projekty, których treść tworzona jest przede wszystkim przez samych użytkowników.
Tworzymy wyspecjalizowane rozwiązania wspomagające obsługę firmy, między innymi: aplikacje do zarządzania kontaktem z klientem, rozwiązania wspomagające obieg informacji w firmie systemy wykonujące powtarzające się czynności (drukowanie faktur, naklejek na paczki itp.).
Nasza firma wyspecjalizowała się również w tworzeniu rozwiązań dla przemysłu. Opracowaliśmy unikalne narzędzie do zarządzania nowoczesnymi systemami kontrolno – pomiarowymi, pozwalające na łatwy dostęp do danych napływających z urządzeń metrologicznych.


Podobne wpisy

Płatności SMS w serwisie obsługuje