Wpis Firmy

Serwery pl

Serwery pl Zajmujemy się utrzymaniem stron WWW (tzw. hosting), serwerami dedykowanymi, wirtualnymi oraz ekspresową rejestracją domen polskich i globalnych. Zapraszamy wymagających klientów do współpracy. Ponad to tworzenie serwisów to coś, w czym jesteśmy naprawdę dobrzy
Duża większoć polskich internet providerów oferujących tzw hosting (utrzymanie stron WWW) dla swoich klientów, świadczy te usługi przy pomocy ogólnie dostępnych i masowych rozwiązań. Nasza firma oferuje, hosting w bardziej zaawansowanej formie, tzw serwerów wirtualnych. W celu łatwego i prostego zarządzania usługą. Udostępniamy wszystkim naszym klientom profesjonalny panel administracyjny. W odróżnieniu od wielu usługodawców oferujemy autorski panel.
Panel administracyjny to główne miejsce zarządzania usługą. Panel może być np. wykorzystywany do zarządzania serwerem. Wszystkie serwery wirtualne, oferowane w naszej firmie posiadają dostęp do zaawansowanego systemu, zwanego dalej panelem klienta. Z tego względu nie udostępniamy aplikacji typu DirectAdmin.
W przypadku zarejestrowania hosting czy też serwera, proponujemy skorzystać z super promocji, która zgodnie treścią umożliwia na rejestrację narodowej domeny naprawdę za darmo. Zarejestrowane domeny zostaną aktywowane po otrzymaniu płatności za serwer. Oferta przedłużenia domen na kolejny rok jest dostępne w cenniku na naszej stronie www.
Nasze serwery wirtualne, podzieliliśmy na pakiety, które oferujemy w zależności od potrzebnego ruchu oraz rządanej pojemności serwera. Prawie wszystkie Serwery wirtualne zezwalają na uruchomienie nawet dziesięciu adresów IP z różnych klas C np z Hiszpanii i Polski.


Podobne wpisy

Płatności SMS w serwisie obsługuje