Wpis Firmy

Zakopane wynajem samochodów

Zakopane wynajem samochodów W naszej bogatej ofercie znajdują się także, takie usługi jak: Wypożyczalnia samochodów Nowy Targ oraz wynajem przyczep towarowych w zakopanem i okolicach.

Nasz zakład to nie jest tylko wynajem samochodów w Zakopanem i okolicach ale także wulkanizacja zakopane i wszelkie usługi związane z wulkanizacją, alufelgami i serwis opon i kół w Zakopanem.
Udostępniamy tylko nowoczesne auta z niewielkim przebiegiem, wyposażone w klimatyzację. W naszej wypożyczalni zapewniamy pełną obsługę oraz adekwatne ceny. Gorąco zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty wynajmu, która jest dostępna na stronie www! Nowość! jako jedyni posiadamy w swojej ofercie transfer na lotnisko w Popradzie koło granicy Słowackiej. Jedyna taka oferta w Zakopanem. Nie zwlekaj i wypożycz samochód w naszej wypożyczalni w Zakopanem.

Value24 to najpewniejsza i najdłużej działająca wypożyczalnia samochodów w Zakopanem. W usługach naszego przedsiębiorstwa znajduje się prędki wynajem nowych klimatyzowanych aut w Zakopanem i okolicach. Samochody które oferujemy są nowe i regularnie aktualizujemy naszą flotę. Posiadamy, także samochody z kierownicą po prawej stronie.


Podobne wpisy

Płatności SMS w serwisie obsługuje