Wpis Firmy

KABE-ENERGIA świadectwa energetyczne - kraków

KABE-ENERGIA świadectwa energetyczne - kraków KABE-ENERGIA oferuje w pełni profesjonalne usługi z zakresu certyfikacji energetycznej nieruchomości. Wykonujemy również audyty energetyczne oraz charakterystyki energetyczne obiektów (zarówno tych istniejących, jak i dopiero projektowanych).
Działamy na obszarze województwa małopolskiego: Kraków, Tarnów, Wieliczka, Niepołomice, Bochnia, Oświęcim, Myślenice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Zakopane i inne. W przypadku dużych projektów - angażujemy się na terenie całego kraju.
Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych (świadectwa energetyczne mieszkań i domów), jak i do podmiotów gospodarczych (świadectwa energetyczne budynków użyteczności publicznej, produkcyjnych, biurowych, handlowych, magazynowych i innych).
Oferujemy: atrakcyjne ceny, krótki czas oczekiwania na realizację zamówienia, rzetelne wykonanie. Ponadto: przeprowadzamy inwentaryzacje, proponujemy rozwiązania optymalizacyjne, wystawiamy faktury VAT.
Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy się do wymagań zlecających. Mamy świadomość, iż zagadnienia związane z certyfikatami energetycznymi są nowe i mogą być niezrozumiałe dla naszych klientów, dlatego staramy się dostarczyć wszelkich niezbędnych informacji.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy na naszej stronie internetowej lub do kontaktu z nami: biuro@kabe-energia.pl lub 606 825 662.


Podobne wpisy

Płatności SMS w serwisie obsługuje