Wpis Firmy

Zachodniopomorskie centrum nieruchomości

Zachodniopomorskie centrum nieruchomości Szanowni Państwo Zachodniopomorskie Centrum Nieruchomości jest firmą zajmującą się pośrednictwem w zakresie kupna - sprzedaży, dzierżawy i najmu nieruchomości mieszkalnych, komercyjnych i gruntowych. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i podmioty gospodarcze.

Ponad to zajmujemy się:
» zarządzaniem nieruchomościami,
» wyceną nieruchomości,
» doradztwem na rynku nieruchomości,
» regulacją stanu prawnego nieruchomości,
» projektami architektonicznymi, pracami remontowo-budowlanymi.

Dokonujemy podziałów geodezyjnych. Prowadzimy praktyki dla osób ubiegających się o uzyskanie licencji pośrednika. Zadaniem firmy jest kompleksowa obsługa klienta. Nasza pomoc rozpoczyna się z chwilą poszukiwania oferty, trwa na każdym etapie załatwiania wszelkich formalności, a po sfinalizowaniu transakcji nadal pozostajemy do usług.

Nasze atuty to:
» licencja zawodowa UMiRM,
» gwarancja bezpieczeństwa transakcji (firma jest ubezpieczona),
» pełna obsługa prawna i notarialna realizowanych transakcji,
» pomoc w załatwianiu wymaganych dokumentów niezbędnych do finalizacji transakcji,
» współpraca z licencjonowanymi pośrednikami oraz specjalistami i firmami wielu branż mających pośrednio wpływ na rynek nieruchomości,
» pomoc w uzyskaniu finansowania (kredyty, pożyczki) zakupu nieruchomości.
» duża skuteczność działania.

Podstawą naszego działania jest uczciwość, perfekcjonizm, bardzo dobre przygotowanie merytoryczne. Dążymy do świadczenia usług na jak najwyższym poziomie pogłębiając systematycznie naszą wiedzę oraz uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez najlepszych specjalistów. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasi klienci mogli w pełni na nas polegać.


Podobne wpisy

Płatności SMS w serwisie obsługuje