Wpis Firmy

Joker agencja reklamowa

Joker agencja reklamowa Firma Joker to dynamiczna i stale rozwijająca się agencja reklamowa ze Szczecina. Jesteśmy firmą, która powstała z pasji tworzenia. Naszą agencję reklamową tworzą młodzi lecz doświadczeni ludzie, pracujący z pasją i zaangażowaniem. Wszystkie działania jakich się podejmujemy opieramy na ścisłej współpracy z naszymi klientami. Towarzyszymy im od momentu pojawienia się pomysłu poprzez analizę i wybór optymalnego rozwiązania, opracowania projektu aż do finalnej jego realizacji.

Oferta naszej agencji reklamowej skierowana jest do klientów indywidualnych, instytucji, małych, średnich i wielkich przedsiębiorstw, właściwie do wszystkich, którzy chcą się skutecznie wypromować.
Prowadzimy kompleksowe usługi reklamowe o bardzo szerokim zakresie. Jesteśmy gotowi do realizacji zamówień niestandardowych i nietypowych. W tym momencie głównymi obszarami naszej działalności są:
- Poligrafia (projekt, druk),
- Reklama zewnętrzna (uważana za najbardziej skuteczną formę reklamy, gdyż towarzyszy nam prawie w każdym momencie naszego życia. Do najbardziej popularnych należą: billboardy, banery, kasetony świetlne, tablice reklamowe oraz reklama na pojazdach),
- Gadżety reklamowe (ciekawa forma dotarcia do klienta. Drobny i gustowny gadżet w postaci długopisu z reklamą Twojej firmy, kubka czy nawet maskotki sprawi, że klienci będą myśleli o nas równie ciepło jak my o Nich),
- Systemy wystawiennicze (produkty, mające na celu wzmocnienie przekazu promocyjnego np. Roll-up, X-baner, L-baner, potykacze reklamowe itp.)


Podobne wpisy

Płatności SMS w serwisie obsługuje