Wpis Firmy

Polowania dewizowe - Helenowo Hunting

Polowania dewizowe - Helenowo Hunting Biuro zaczęło funkcjonowanie w 2009 roku. Aranżujemy polowania zgodnie z koncesją nr 523 przyznaną przed Ministra Środowiska.

Helenowo Hunting - Polowania dewizowe to biuro organizacji indywidualnych i zespołowych polowań dewizowych. Aranżujemy polowania w Polsce - na Pomorzu plus w Afryce Południowej - w dolinie Limpopo.

Polowania dewizowe organizowane przez Helenowo Hunting cechują się wyjątkową aurą i tworzone są z najwyższą dokładnością i artyzmem łowieckim.

Jeśli zawsze fantazjowałeś o przeżyciu niezapomnianej przygody w afrykańskiej dziczy, jeżeli jesteś zwolennikiem aktywnego spędzania czasu połączonego z męskimi przyjemnościami - właśnie odnalazłeś doskonałą propozycję dla siebie.

Polowania w Afryce Południowej charakteryzują się masą zwierzyny. Są wśród nich m.in.: kudu, impala, eland, zebra, żyrafa, guziec, hipopotam, bawół oraz wiele innych drapieżnych zwierząt. Polowanie w Afryce można połączyć z wycieczką do prześlicznego Parku Krugera.

W Polsce polujemy na: rogacze, daniele, sarny, muflony, dziki, borsuki, lisy, jenoty i bażanty.Polowania w Polsce można połączyć z intrygującymi ekskursjami np. na zamek w Malborku czy do Słowińskiego Parku krajobrazowego.


Podobne wpisy

Płatności SMS w serwisie obsługuje