Wpis Firmy

E-more4you pośredniczymy w e-handlu - książki, płyty muzyczne, filmy i gry

E-more4you pośredniczymy w e-handlu - książki, płyty muzyczne, filmy i gry Polska firma e-more4you prezentuje platformę handlową bookandmore.pl - wyspecjalizowaną giełdę internetową nowych, starych i używanych książek, podręczników szkolnych, audiobooków, płyt muzycznych, filmów i gier.
Zapraszamy do współpracy antykwariaty, księgarnie, wydawnictwa jak i wszystkie sklepy internetowe lub stacjonarne, które zajmują się handlem książkami, płytami muzycznymi, filmami lub grami.
Bookandmore.pl nie działa na zasadach aukcji. Sprzedawać i kupować mogą zarówno osoby prywatne jak i firmy, wstawianie ofert na czas nieograniczony jest zupełnie bezpłatne. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Internetowa giełda bookandmore.pl została stworzona z myślą o osobach ceniących sobie szybkość dotarcia do potencjalnych kupujących bądź sprzedających.
Handluj online za pomocą platformy bookandmore.pl - nowe, stare i używane książki, podręczniki szkolne, płyty muzyczne, płyty winylowe, płyty CD, filmy DVD, filmy VHS, filmy Blue-ray, gry komputerowe, gry na konsole ! Oszczędzaj czas i pieniądze !
Nie zwlekaj i skorzystaj z bookandmore.pl, zaprezentuj jak największą ilość produktów poprzez platformę handlową ! To nic nie kosztuje ! Zwiększ szansę na sprzedaż i wyprzedź konkurencję !

Czym różnimy się od innych ?
* Bezpłatne wstawianie ofert
* Wstawianie ofert bez ograniczeń czasowych
* Żadnych ukrytych kosztów
* Proste zasady użytkowania
* Przejrzysta struktura strony
* Żadnych reklam
* Dodawanie plików Excel lub XML
* Serwis urlopów

Zobacz i przekonaj się sam.
Twój e-commerce z e-more4you !


Podobne wpisy

Płatności SMS w serwisie obsługuje