Wpis Firmy

Mican Centrum Sprzedaży Kopiarek sp. z o.o. kserokopiarki canon - autoryzowany salon sprzedaży i serwis

Mican Centrum Sprzedaży Kopiarek sp. z o.o. kserokopiarki canon - autoryzowany salon sprzedaży i serwis Autoryzowany Serwis Canon Mican Centrum Sprzedaży Kopiarek Sp. z o.o. obsługuje kserokopiarki biurowe, cyfrowe kopiarki drukujące oraz wielofunkcyjne kserokopiarki kolorowe. Ponad 17 letnie doświadczenie naszych pracowników w branży kserograficznej - urządzeń biurowych gwarantuje wszystkim klientom najwyższy poziom usług dla każdej kserokopiarki objętej serwisem.

Ochrona środowiska
Nieodłącznym elementem serwisu każdej kserokopiarki jest dbałość zarówno o minimalizację wpływu na środowisko podczas bieżącej eksploatacji kopiarki jak i po jej zakończeniu, gdyż kserokopiarki jako urządzenia elektroniczne powinny trafić do właściwych służb w celu odzyskania nadających się do ponownego przetworzenia surowców. Korzystając z usług naszego serwisu mają Państwo gwarancję, iż odebrane wyeksploatowane kserokopiarki oraz zużyte części kopiarek trafią do utylizacji i nie tylko nie będą zagrażać środowisku naturalnemu ale przede wszystkim zostaną przekazane do wymaganego polskim prawem procesu utylizacji. Dodatkowo przekazanie do utylizacji starej kserokopiarki premiowane jest wielokrotnie korzystnymi upustami przy zakupie nowego urządzenia. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym w celu uzyskania pełnej informacji o aktualnie obowiązujących promocjach na oferowane kserokopiarki.

Tonery do kserokopiarek
Serwis Mican Centrum Sprzedaży Kopiarek Sp. z o.o jest również autoryzowanym dostawcą materiałów eksploatacyjnych. Mogą Państwo zamówić u nas tanie tonery, cartridge i tusze do każdej kserokopiarki. Jako autoryzowany serwis Canon gwarantujemy Państwu dostęp do oryginalnych materiałów eksploatacyjnych w najkorzystniejszej cenie z dostawą i instalacją.


Podobne wpisy

Płatności SMS w serwisie obsługuje