Wpis Firmy

Oscar, Foundue z czekoladą, czekoladowa fontanna, Wielkopolska

Oscar, Foundue z czekoladą, czekoladowa fontanna, Wielkopolska Chcemy Państwu zaprezentować naszą ofertę wypożyczenia oraz obsługi fontann na eventy okolicznościowe np. imprezy firmowe bądź komunie czy bankiety.Jesteśmy prężnie prosperującą firmą z Poznania świadczącą usługi na terenie Wielkopolski i w województwach ościennych.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi chcemy poszerzyć zasięg naszych działań na teren całej Polski a także wciąż rozbudowywać naszą ofertę. Czynnik, który głównie wyróżnia nas spośród konkurencji to indywidualne i elastyczne traktowanie każdego Klienta a także bardzo konkurencyjna cena!

Nasze kilkuletnie doświadczenie związane z wykonywaniem usług barmańskich oraz wynajmem czekoladowych fontann pozwoliło nam precyzyjnie zanalizować i określić dzisiejsze preferencje Naszych Klientów.Wynajem czekoladowego fondue oraz usługi barmańskie skierowane są do osób, które życzą sobie aby ich uroczystość odznaczała się na tle innych i została bardzo dobrze zapamiętana.

Pracujemy tylko na oryginalnej czekoladzie z Belgii firmy Callebaut.Płynna czekolada od zawsze przyciąga swoim wyjątkowym aromatem. Ślub to jeden z najważniejszych momentów, dlatego wszystkie atrakcje weselne muszą stanowić piękne widowisko. Fontanny czekoladowe oprócz wyjątkowych walorów smakowych stanowią również piękny element dekoracji,niezależnie czy jest to bankiet komunia czy np. impreza firmowa.

Spraw, aby fontanna czekolady zdominowała wszystkie wieczorne niespodzianki na czas Twojej imprezy okolicznościowej i wpraw w zachwyt wszystkich zaproszonych gości !

Nasz barman posiada ze sobą podstawowy sprzęt do sporządzania drinków. Wykonujemy kartę drinków, która jest specjalnie dobrana w zależności od upodobań oraz funduszy przeznaczonych na imprezę. Drukujemy również specjalne menu dla uczestników Twojej imprezy.

Czekoladowe fondue "Oscar"


Podobne wpisy

Płatności SMS w serwisie obsługuje