Z regionu


Kujawsko-pomorskie: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • YVONNE - Agencja opiekunek - bydgoszcz »

  Jesteśmy Agencją Opiekunek specjalizującą się w pośrednictwie pracy. Nasi Klienci cenią w szczególności nasz profesjonalizm związany z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników.
  Działamy na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Głęboki nacisk kładziemy na zaufanie i profesjonalizm.
  Posiadamy Certyfikat Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego potwierdzający dokonanie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 5984.
  Jeśli poszukujesz opieki dla swoich najbliższych, potrzebujesz pomocy w prowadzeniu domu lub w opiece nad zwierzętami, z przyjemnością wskażemy Ci odpowiednią osobę, która dzięki temu, iż posiada wieloletnie doświadczenie bardzo dobrze rozumie potrzeby swoich podopiecznych i z łatwością sprosta Twoim oczekiwaniom. Są to osoby serdeczne, szczere, uczciwe, szanujące nie tylko osoby starsze ale również dzieci i osoby chore.
  Aby jak najlepiej zaspokoić Państwa potrzeby proponujemy szeroką gamę usług w zakresie szeroko pojętej opieki.

  Świadczymy następujące usługi:
  - opiekunka dla dziecka
  - opiekunka dla osoby starszej
  - opiekunka dla osoby niepełnosprawnej
  - opiekunka dla osób chorych
  - opieka nad zwierzętami
  - pomoc domowa
  - gosposia (z zamieszkaniem, bez zamieszkania)
  - pielęgnacja ogrodów
  - korepetycje

  Jeśli jesteś osobą:
  - z doświadczeniem w opiece nad dziećmi, osobami starszymi, chorymi lub niepełnosprawnymi
  - z doświadczeniem w prowadzeniu domu
  - posiadającą referencje
  - kontaktową, uśmiechniętą, miłą i cierpliwą
  - odpowiedzialną, dokładną i dyspozycyjną
  - lubiącą dzieci, zwierzęta i kwiaty
  - posiadającą wiedzę, którą chcesz się podzielić z innymi

  Poszukujesz pracy?
  Nie zwlekaj ! Zgłoś się do nas natychmiast!

  Osoby współpracujące z nami mogą liczyć na interesującą pracę, zdobywanie cennego doświadczenia oraz zatrudnienie u Rodzin, które szanują i doceniają ich pracę.
  „Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie pukałeś”

  Data dodania: 12 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Polhouse - pośrednictwo nieruchomości bydgoszcz »

  Strona firmowa pośrednictwa nieruchomości "Polhouse", które działa w zakresie wynajmu mieszkań w Bydgoszczy i sprzedaży mieszkań w Bydgoszczy.
  Na naszej stronie znajdziecie Państwo interesujące oferty, które są regularnie uzupełniane o nowe pozycje.
  Tylko u nas znajdziecie Państwo naprawdę interesujące ogłoszenia, wśród których jest wiele mieszkań o wysokim standardzie, oraz o niskim dla osób, które nie chcą zbyt wiele wydać na mieszkanie.

  Data dodania: 13 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • ZPU Ankrat »

  Zakład Usługowo Produkcyjny Ankrat to firma z branży wentylacji. Nasza strona zawiera ofertę oraz opis naszych produktów, do których można zaliczyć: Anemostaty, kratki wentylacyjne, czerpnie ścienne, skrzynie.
  U nas znajdziesz akcesoria wentylacyjne, zobaczysz zawsze najświeższe cenniki. Nasza firma prowadzi sprzedaż detaliczną, jak i hurtową, dzięki czemu zwiększamy liczbę naszych potencjalnych odbiorców.
  Sprawdź naszą ofertę już dziś. Gwarantujemy przystępne ceny i szybką realizację zamówienia.

  Data dodania: 16 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Artbud, wełna mineralna »

  Artbud to sklep internetowy sprzedający wełnę mineralną. Wełna mineralna jest jednym z produktów najczęściej wybieranych do termoizolacji. W ofercie swojego sklepu posiadamy wełnę mineralną trzech uznanych marek, są to Isover, Rockwool oraz Ursa. Firmy te są producentami wełen już od wielu lat i symbolizują jakość i postęp w branży termoizolacyjnej.W swojej ofercie posiadamy całą gamę materiałów budowlanych dla domu i ogrodu.

  Data dodania: 17 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodnictwo | projektowanie ogrodów | Natur: zielone pogotowie »

  Nasza pasja to ogrodnictwo. Oferujemy Ci pełen zakres usług ogrodniczych: projektowanie ogrodów, a także ich zakładanie, automatyczne nawadnianie oraz pielęgnację. Projekty wykonujemy w nowym, profesjonalnym studio. Atrakcyjne, wyjątkowe okazy roślin ze szkółki drzew i krzewów. Chcesz mieć piękny ogród, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Wystarczy jeden telefon, a spełnimy każde Twoje życzenie i pomożemy zrealizować marzenia.

  Jesteśmy bardzo doświadczoną firmą z ogromnymi tradycjami. Wiemy wszystko o zakładaniu ogrodów. Doskonale współpracujemy nie tylko z osobami prywatnymi, lecz również z dużymi przedsiębiorstwami, którym zależy na doskonałym otoczeniu i idealnie stworzonym miejscu pracy. Świadczymy kompleksowe usługi, począwszy od projektowania ogrodów w najmniejszych szczegółach, po ich pełną realizację, pielęgnację i nawadnianie. W dziale "galeria" znajdą Państwo wiele naszych realizacji, zaś w dziale "rekomendacje" opinie o naszej pracy kilku naszych największych zleceniodawców.


  TROCHĘ HISTORII:

  Zakład powstał w 1993 roku na terenie zlikwidowanej bazy Zieleni Miejskiej przy ulicy Toruńskiej 60. Od pierwszych dni była to Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych.

  Jak sama nazwa wskazuje, główną gałęzią działalności była uprawa i sprzedaż krzewów ozdobnych. Z racji nowości tej gałęzi produkcji, jak i z zaistniałej wówczas mody na ogrody, firma nie stroniła od pomocy także w projektowaniu nasadzeniach jak i od realizacji całych ogrodów. Z czasem ta druga część działalności stała się podstawą, fundamentem całej firmy. Klienci sami zdecydowali, że same krzewy to nie wszystko, bo trzeba wiedzy i doświadczenia, aby dobrze je posadzić, rozplanować i potem pielęgnować. Jak wiadomo, krzewy, gdy je posadzimy, szybko zwiększają swoje rozmiary i zabierają przestrzeń wokół siebie. Staje się jasne, że trzeba coś z tym zrobić, czyli włączyć do działalności firmy jeszcze jedną gałąź – szeroko pojętą pielęgnację, strzyżenie, formowanie krzewów i drzew ozdobnych.

  Był rok 2000, gdy zapotrzebowanie na projekty, realizację ogrodów i ich pielęgnację było tak duże i wielowątkowe, że do współpracy ze szkółką drzew i krzewów ozdobnych przystąpił brat właściciela, zajmujący się też produkcją krzewów ozdobnych, lecz również młody architekt. Krzewy zaczął także produkować senior rodu ogrodników (ojciec właściciela), były znakomity sadownik. Firma od tej pory zajmowała się już bardzo szerokim zakresem towarów jak i usług, dotyczących ogrodów. Specjalizacja firmy zmierzała w kierunku zakładania ogrodów, jak i terenów zielonych.

  Doświadczenie, jak i wiedza trzech pokoleń ogrodników zaowocowały w roku 2007 powstaniem specjalistycznej firmy ogrodniczej – NATUR: Zielone Pogotowie.


  GEOGRAFICZNY ZAKRES DZIAŁALNOŚCI:

  Nasza firma realizuje projekty głównie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, jednak nie stroni przed zleceniami z całej Polski. Współpracujemy także z zagranicą (głównie Holandia) na płaszczyźnie handlu krzewami i drzewami ozdobnymi.


  OFERTA:

  - Projektowanie, zakładanie i pielęgnacja ogrodów, nasadzeń, nawierzchni utwardzanych, parkingów, automatycznego nawadniania, oświetlenia, małej architektury, aranżacji zieleni w ogrodzie zimowym,
  - Poradnictwo,
  - Odśnieżanie,
  - Budowa zbiorników wodnych,
  - Ochrona chemiczna, opryski, nawożenie,
  - Cięcia artystyczne,
  - Wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego,
  - Sklep internetowy.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Germana tłumacz przysięgły języka niemieckiego »

  Firma GERMANA powstała w 2009 r. i ma swoją siedzibę w Toruniu. Właścicielem firmy jest mgr Magdalena Pęk - tłumacz przysięgły języka niemieckiego. Firma oferuje wszelkiego rodzaju tłumaczenia - zarówno zwykłe jak i przysięgłe (uwierzytelnione) - z i na język niemiecki: tłumaczymy między innymi dokumenty samochodowe, umowy handlowe, teksty prawnicze, ekonomiczne, techniczne, pisma, akty USC, oferty, korespondencję handlową, strony internetowe, teksty techniczne, instrukcje obsługi i inne. Firma GERMANA gwarantuje swoim klientom terminowość, pełną poufność, niskie ceny, oraz szybką realizację zleceń. Zapraszam do korzystania z moich usług.

  tel. kom. 692333752
  tel./fax. (56) 4710257
  e-mail: germana.torun@wp.pl
  www.germana.pl

  Data dodania: 20 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy Mistrzowie Kierownicy Bydgoszcz »

  Zapraszamy na stronę szkoły jazdy Mistrzowie Kierownicy, nowego ośrodka szkoleniowego w samym centrum Bydgoszczy.
  Zapoznaj się z naszą ofertą i dowiedz się, dlaczego warto zapisać się na kurs prawa jazdy u Mistrzów. Mistrzów Kierownicy.

  Dlaczego wyróżniamy się spośród innych ośrodków szkoleniowych?

  * - od początku nastawiamy się na sukces naszych kursantów, a więc szybkie i pewne zdobycie przez Ciebie wymarzonego prawa jazdy
  * - gwarantujemy komfortowe warunki szkolenia (pracownicy szkoły i instruktorzy są zawsze uśmiechnięci i służą pomocą)
  * - umożliwiamy ukończenie kursu w mniej niż dwa miesiące, ponieważ dopasowujemy program szkolenia do Twoich potrzeb
  * - szkolenia teoretyczne odbywają się w dwóch systemach: popołudniowym i weekendowym - sam wybierz, który bardziej Ci pasuje!
  * - zapewniamy brak przerw w jazdach (w odróżnieniu od innych ośrodków nie mamy nadkompletu kursantów, ponieważ wiemy, że tylko systematyczne szkolenie gwarantuje sukces na egzaminie)

  Data dodania: 29 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro zarządzania nieruchomościami Ewa Iwińska »

  Biuro Zarządzania Nieruchomościami zostało założone w roku 2002 przez licencjonowanego zarządcę - Ewę Iwińską. Powstanie biura jest odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku w zakresie profesjonalnego zarządzania, administrowania, obsługi księgowej, prawnej i nadzoru technicznego nad powierzonymi nieruchomościami.

  Nasze usługi głównie skierowane są do wspólnot mieszkaniowych, właścicieli kamienic czynszowych z Torunia i najbliższych okolic. Naszą ofertę kierujemy również do właścicieli wynajmowanych mieszkań, którzy z różnych powodów nie mają czasu na zajmowanie się sprawami związanymi z obsługą wynajętych mieszkań. Zakres naszych usług jest ustalany indywidualnie według oczekiwań klientów.

  Obsługujemy nieruchomości o dowolnej powierzchni użytkowej. Bez względu na wielkość i stan powierzonej nam nieruchomości gwarantujemy profesjonalne i fachowe usługi. Forma współpracy z naszymi klientami jest zawsze dostosowana do jego indywidualnych potrzeb. Sposób naszego działania zapewnia dobrą i szybką komunikację z właścicielami i użytkownikami nieruchomości.

  Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej z obsługiwanych przez nas nieruchomości wypracowaliśmy pewną i stabilną pozycję na rynku nieruchomości, a także zdobyliśmy zaufanie wielu właścicieli i mieszkańców powierzonych nam nieruchomości.
  Zdobyte doświadczenie oraz współpraca ze sprawdzonymi, rzetelnymi firmami zewnętrznymi świadczącymi rozmaite usługi na rzecz nieruchomości gwarantują solidne i pewne gospodarowanie powierzonymi budynkami. Jesteśmy przekonani, że świadczone przez nas usługi są gwarancją sprawnego funkcjonowania nieruchomości

  Zarządca nieruchomości posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej związane bezpośrednio ze świadczeniem usług w szeroko rozumianym zakresie zarządzania i administracji nieruchomościami.
  Kwalifikacje zarządcy potwierdzone są licencją zawodową (nr licencji zawodowej 11324).


  Jesteśmy pewni, że uda nam się znaleźć rozwiązania Państwa wielu różnych problemów i sprostać wszelkim okolicznościom.

  Liczymy na to, że zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszej oferty i tym samym dołączycie do kręgu usatysfakcjonowanych Klientów naszego biura.

  Data dodania: 30 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kamerzysta inowrocław wideofilmowanie piła »

  Profesjonalne wideofilmowanie ślubne i weselne. Kamerowanie uroczystości to specjalność naszej firmy. Świadczymy fachowe usługi wideofilmowania w Bydgoszczy, Toruniu, Inowrocławiu, Pile, Nakle nad Notecią. Każdy wykonany przez nas film jest jedynym i niepowtarzalnym projektem oddającym klimat minionych chwil. Tworzymy dynamiczny film pełen pozytywnej energii i emocji. Nasz film w pełni spełni Wasze oczekiwania i na zawsze uwieczni te wspaniałe chwile podczas ślubu i wesela. Więcej o naszych usługach dowiesz się na naszej stronie. Zapraszam

  Data dodania: 01 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Reklamowa Arkadia »

  Arkadia to agencja reklamowa typu full-service z Bydgoszczy, która w swojej ofercie posiada szeroką gamę usług reklamowych począwszy od usług dtp, przez poligrafię, reklamę interaktywną, aż po reklamę internetową. Firma gwarantuje wysoką jakość wykonywanych produktów i usług. I wszystko to za niewielką cenę. Katalogi, foldery reklamowe, ulotki, broszury, plakaty, wizytówki, banery tablice, mega siatki, reklama na pojazdach, reklama zewnętrzna to tylko niektóre produkty, które wykonuje Agencja Reklamowa Arkadia.

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody germino »

  Firma Ogrody Germino zajmuje się kompleksowym zakładaniem ogrodów oraz terenów zieleni. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych jak i do firm i instytucji. Działamy na terenie Bydgoszczy, Świecia, Grudziądza oraz okolic.
  Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej.

  Oferta:
  1. PROJEKTY
  - inwentaryzacja terenu
  - projekty ogrodów i terenów zieleni
  - projekty nawierzchni
  - aranżacje tarasów i balkonów
  - kosztorysy
  2. ZAKŁADANIE OGRODÓW ORAZ URZĄDZANIE ZIELENI WOKÓŁ FIRM I INSTYTUCJI
  - prace ziemne
  - mała architektura
  - zbiorniki wodne i kaskady
  - sadzenie roślin
  - zakładanie trawników z rolki i z siewu
  - ogrody na dachach

  3. CAŁOROCZNA PIELĘGNACJA OGRODÓW I TERENÓW ZIELENI
  - koszenie i renowacja trawników
  - formowanie żywopłotów
  - cięcie drzew i krzewów
  - opryski
  - odchwaszczanie
  - nawożenie
  - przygotowanie ogrodów na zimę

  4. SYSTEMY AUTOMATYCZNEGO NAWADNIANIA
  - projekty
  - szczegółowe kosztorysy
  - fachowe wykonawstwo
  - 2 – letnia gwarancja

  Data dodania: 04 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mikimedia - wydawca internetowy »

  Firma Mikimedia jest wydawcą portali internetowych. Dwa kluczowe projekty to portale regionalne Faktygrudziadz.pl oraz Faktytrojmiasto.pl. Dzięki ich wysokiej jakości merytorycznej oraz profesjonalizmowi dziennikarzy portale oferują codziennie nową dawkę informacji z regionu. Dzięki ich popularności firma nastawia się na zysk przede wszystkim ze sprzedaży bannerów reklamowych na swoich łamach oraz zleceń na artykuły sponsorowane.

  Data dodania: 07 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz weterynarii Bydgoszcz »

  Szukasz usługi: weterynarz Bydgoszcz? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś. Lecznica weterynaryjna „Wyżyny“ z Bydgoszczy zapewni kompleksową opiekę lekarsko- weterynaryjną Twojemu zwierzakowi w zakresie: szczepienie, odrobaczenie, badanie diagnostyczne i laboratoryjne, USG, RTG, EKG, leczenie szpitalne,okulistyka,dermatologia, ortopedia, ginekologia, położnictwo.
  Dla wyjeżdżających za granicę czworonogów wystawiamy paszporty z identyfikacją elektroniczną (czip) z wpisem do ogólnopolskiej bazy danych współpracujących z ogólnoeuropejską bazą rejestrującą. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą na stronie internetowej.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Materace »

  Jeśli chcesz w końcu dobrze spać to koniecznie odwiedź nas bo mamy wszystko co jest niezbędne dla zdrowego spokojnego snu. Mam dla Państwa w swojej ofercie wyroby fabryki materacy MK Foam Koło takie jak np. materace, meble tapicerowane itd które wyróżniają się wysoką jakością, funkcjonalnością i rozsądną ceną. Pomagamy wybrać najbardziej odpowiedni materac dla klienta. Większość materacy jest dostępna od ręki. Towar dostarczamy bezpłatnie pod wskazany przez klienta adres. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nadzór inwestorski »

  Przedsiębiorstwo Akademia Metodyki istniejąca na rynku od 9 lat oferuje kompleksową obsługę inwestycji budowlanych. Inspektor nadzoru Akademii Metodyki posiada pełne kompetencje i bogate doświadczenie w prowadzeniu zadań inwestycyjnych w metodyce projektowej. Firma prowadzi nadzór inwestorski i specjalizuje się m.in. w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi, koordynacji prac budowlanych, kosztorysowaniu, prowadzeniu szkoleń.
  Nasi specjaliści mają doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych w zakresie m.in. budownictwa przemysłowego, urządzeń ochrony środowiska, obiektów hydrotechnicznych, biogazownii.

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Grzejniki »

  Instal-Projekt to jedna z najlepiej znanych i najpewniejszych na rynku marek grzejników. Przedsiębiorstwo Instal-Projekt jest spółką całkowicie polską. Oferta produktowa to grzejniki pokojowe, łazienkowe i dekoracyjne oraz suszarki i grzałki. Grzejniki Instal-Projekt dynamicznie wkraczają na zagraniczne rynki gdzie rywalizują z najpopularniejszymi markami wysokiej klasy grzejników. Renoma grzejników Instal-Projekt opiera się na długowieczności, efektywności i niezwykłym wyglądzie kaloryferów marki Instal-Projekt. Grzejniki Instal-Projekt otrzymały wiele nagród doceniających ich wzornictwo.

  Data dodania: 24 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Nieruchomości Admin s.c. »

  Zarządzamy nieruchomościami od 1990 roku, a w obecnym kształcie firma "ADMIN" istnieje od 2 stycznia 2002 r. i oprócz zarządzania świadczy również usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Aktualnie w naszym zarządzie jest ponad 40 nieruchomości na terenie Torunia, Inowrocławia, które obsługiwane są przez dziesięć osób (trzech wspólników spółki i siedmioro pracowników). Pięć spośród tych osób, to licencjonowani zarządcy nieruchomości. Współpracujemy też z licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami.

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia dtp - translax »

  Realizujemy projekty klienta zaczynając od hasła reklamowego, na wysokonakładowych wydrukach wielojęzycznych kończąc. Zajmujemy się głównie DTP oraz tłumaczeniami. Na rynku tłumaczeniowym i rynkach pokrewnych już od 2005 roku TRANSLAX kojarzona jest z produktami o wysokiej jakości. Obsługujemy kompleksowo w zakresie kreowania międzynarodowego wizerunku klienta – projektowanie i tworzenie, nie tylko tłumaczenie dostarczonych materiałów. Nasz zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów – inżynierów, tłumaczy, grafików, korektorów i specjalistów DTP – oraz rygorystyczne procedury kontroli jakości gwarantują zadowolenie naszych klientów. Tłumaczenia weryfikują inżynierowie lub specjaliści z danej branży. Posiadając gotowy projekt, dzięki obsłudze inżynieryjnej procesu tłumaczeniowego oraz adaptacyjnego jesteśmy w stanie zmienić treść, nie naruszając formy, którą wtedy można poddać lokalizacji w osobnym procesie.

  Więcej informacji na naszej stronie internetowej: www.translax.eu

  Data dodania: 31 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja szkoleń- wake up! »

  Jesteśmy firmą działającą na terenie całego kraju w zakresie organizacji:
  szkoleń, wystaw, targów, zjazdów, konferencji, kongresów, promocji, spotkań motywacyjnych i integracyjnych, eventów firmowych, imprez towarzyszących, bankietów, koktajli, przyjęć okolicznościowych, pikników.

  Współpracujemy ze znanymi oraz cenionymi hotelami i obiektami z całej Polski. Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Współpracujemy zarówno z dużymi, średnimi, jak i małymi firmami. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług, a efektem będzie udana WSPÓŁPRACA.
  http://www.szkolenia-konferencje.com.pl

  Organizacja szkoleń
  Organizacj konferencji
  Organizacja integracji

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szyldy Emaliowane Mikołajczak »

  Proponujemy Państwu szyldy emaliowane wykonywane z zastosowaniem szlachetnej emalii ceramicznej. Oferujemy tablice emaliowane dla urzędów i instytucji a także tabliczki informacyjne i ostrzegawcze. Nasze szyldy emaliowane gwarantują trwałość, elegancję i niezwykłą prezencję. Cechy te przyciągają wzrok przechodniów, potencjalnych klientów, a to z kolei przekłada się na zainteresowanie ofertą Państwa firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

  Data dodania: 18 04 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
Płatności SMS w serwisie obsługuje