Z regionu


Opolskie: 1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • 24marketing :: reklama stron »

  Reklama w internecie.
  Firma świadczy usługi reklamy stron w Internecie. Pojęcie to obejmuje stworzenie witryny internetowej dla Twojej firmy, poprowadzenie kampanii pozycjonującej serwis tematycznie w wyszukiwarkach oraz uzyskanie satysfakcjonującej ilości odwiedzin klientów na stronie www. Internet w czasach dzisiejszych jest prawie wszędzie i korzystają z niego prawie wszyscy - zarówno firmy poszukujące wykonawców jak i wykonawcy oferujący swoje usługi. Zobacz co możemy zrobić dla Twojej firmy, jak Internet zmieni postrzeganie rynku lokalnego.

  Strony internetowe

  Strony internetowe tak jak sam Internet są dzisiaj nieodzowną częścią każdej firmy, nawet tej, która nie zajmuje się bezpośrednio sprzedażą za pośrednictwem sieci. Jest medium, którego nie można pominąć próbując zaistnieć na rynku lub umocnić już znaną pozycję. Sprawdź, które rozwiązanie jest najlepsze dla Twojej firmy. Sprawdź jak strona internetowa oraz jej właściwy adres w sieci podświadomie pomaga w prowadzeniu małego lub dużego biznesu.

  Pozycjonowanie stron

  Pozycjonowanie stron internetowych jest dzisiaj niezbędnym procesem już na etapie tworzenia witryny internetowej. Osoba zajmująca się pozycjonowaniem już na etapie projektowania strony udziela wskazówek i rad na temat optymalizacji witryny pod kątem wyszukiwarek internetowych. Pozycjonowanie sprawia, że Twoja strona będzie zauważalna, odwiedzalna a co za tym idzie pozycjonowanie zdobywa potencjalnych klientów w sposób bardzo znaczący - nie są to wszyscy klienci - są to klienci szukający produktu lub usługi, który jest oferowany przez Twoją firmę. Zobacz, co można stracić a co zyskać odpowiednio pozycjonując własny serwis internetowy.

  Data dodania: 07 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Matex »

  MATEX - Producent wyrobów pościelowych najwyższej jakości. Jesteśmy jedną z przodujących firm produkujących na polskim rynku takie rzeczy jak: koce, pościele, szlafroki, prześcieradła, narzuty, podszewki ... itp. Nasze produkty cechuje doskonała jakość oraz walory użytkowe idące w parze z przystępną ceną. Ciągła troska o dostosowanie oferty do wysokich wymagań klientów oraz ich kompleksowa obsługa sprawiają, że jesteśmy cenieni zarówno w kraju jak i za granicą. Istniejemy od 1992 roku, nieustannie się rozwijając i rozszerzając kolekcję tekstyliów domowych o nowe asortymenty.

  Data dodania: 14 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Strażak - Ośrodek szkolenia kierowców »

  Od 10 lat nasi Instruktorzy skutecznie przygotowują do egzaminu i samodzielnej jazdy. Szkolimy na nowych samochodach (Reanault Clio oraz Ford Fiesta )profesjonalnie przystosowanych do nauki jazdy, takich samych jak na egzaminach w opolskim WORD. Zajęcia praktyczne odbywają się przede wszystkim na trasach egzaminacyjnych. Posiadamy własny oświetlony plac manewrowy.
  Mając spore doświadczenie, znając dobrze zasady egzaminowania, oraz wymagania jakie powinien spełniać kandydat na kierowcę, jesteśmy w stanie nie tylko przygotować do egzaminu każdą osobę, ale i nauczyć samodzielnej, bezpiecznej jazdy po naszych drogach.
  Nasza oferta skierowana jest również do osób z poza Opola, zapraszamy na jazdy dodatkowe i zapoznanie się z trasami oraz pojazdami obowiązującymi aktualnie na egzaminie.
  W naszym ośrodku prowadzimy Pracownię Badań Psychologicznych zajmującą się głównie badaniami psychotechnicznymi kierowców.

  Data dodania: 14 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • New Vision - szkolenia dla produkcji, tpm, 5s, smed, lean »

  New Vision - Szkolenia dla produkcji, TPM, Total Productive Management, Total Productive Maintenance, 5S, Kaizen, Warsztaty SMED, Lean, Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń, szkolenia dla przedsiębiorstw produkcyjnych, szkolenie pracowników. Firma NEW VISION to gwarancja najlepszych szkoleń dla zakładów produkcyjnych. W ofercie posiadamy szkolenia: Total Productive Maintenance, Total Productive Management, 5S idealne miejsce pracy, Kaizen, SMED. Nasi trenerzy sprawią, że Twoja firma znacznie obniży koszta produkcji.
  Świadczymy również usługi doradcze, które polegają na zanalizowaniu i poprawie efektywności procesów logistyczno-informatyczno-produkcyjnych w Państwa firmie. Przeprowadzenie wstępnego audytu określi nam elementy i procesy które należy poprawić. Dodatkowo eliminując marnotrawstwo osiągamy ponadprzeciętne wyniki. Efektem jest uzyskanie prawdziwej wartości dodanej dla Waszych klientów.
  Po przeprowadzonym audycie razem opracuje strategię działania, w ten sposób rozpoczniemy pierwszy krok w drodze na szczyt!!
  Celem naszym jest wprowadzenie Państwa firmy do czołówki firm światowych, które dzięki takim systemom już dawno zdystansowały swoich konkurentów.
  Posiadamy kilkuletnie doświadczenie we wdrażaniu usprawnień w jednej z największych korporacji wytwarzające dobra szybko zbywalne tj. FMCG. OD lat pomagamy naszym klientom generować wielomilionowe zyski!
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na naszej stronie internetowej, na której znajdą Państwo dane kontaktowe do nas.

  Data dodania: 15 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • "Odnowa" sp. z o.o. »

  Firma Odnowa Sp. z o.o. prowadzi działalność produkcyjną, usługową oraz handlową. Głównym profilem działalności jest ochrona osób i mienia, usługi budowlane, produkcja wyrobów konstrukcji stalowych i usługi porządkowe. Ochrona osób i mienia prowadzona jest w formie bezpośredniej ochrony fizycznej, całodobowego monitorowania systemów zabezpieczeń chronionych obiektów oraz konwojowania. Firma wykonuje prace budowlane od ogólnobudowlanych, przez instalacyjne, po wykończeniowe.

  Data dodania: 19 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości »

  Świadczymy usługi w zakresie pośrednictwa przy sprzedaży, kupnie, wynajmie oraz najmie nieruchomości. Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową obsługą transakcji. Jesteśmy członkami Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.
  Wykonujemy Wirtualne Prezentacje nieruchomości, które dają możliwość znalezienia się wewnątrz prezentowanej przestrzeni, przechodzenia do kolejnych pomieszczeń budynku. Na życzenie naszych klientów jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze warunki kredytów hipotecznych

  Data dodania: 29 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Meble brysch - producent mebli »

  Usługi stolarskie Gerard Brysch istnieją na rynku od początków lat 80. Od tego czasu rozwój firmy, która specjalizuje się w coraz większej ilości drewnianych wyrobów można określić mianem bardzo intensywnego. Jako specjaliści, których zamiłowanie do drewna przekazywane było z pokolenia na pokolenie, podchodzimy do zlecanych nam zadań niezwykle profesjonalnie.
  Czym się zajmujemy?
  W naszej ofercie znajdują się już gotowe wyroby, ale na specjalne życzenia przyjmujemy również indywidualne zamówienia . Wśród naszych propozycji znajdziesz między innymi: stoły, ławki, regały, taborety czy łóżka. Poprzez bardziej wyszukane zamówienia rozumiemy między innymi komody, zabudowy i wiele innych.

  Data dodania: 09 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania »

  W ofercie posiadamy największy wybór opakowań przeznaczonych do odgrzewania w kuchenkach mikrofalowych i piekarnikach. Opakowania wykonane są z papieru lub tworzyw sztucznych(PP, CPET). Zajmujemy się również dystrybucją urządzeń zgrzewających francuskiej firmy O-R-A, które możemy przystosować praktycznie do zamykania każdego opakowania. Nasze urządzenia wraz opakowaniami używane są do pakowania np. dań gotowych, zup, sałatek, warzyw, mięsa, pieczywa, garmażerki, kanapek itp.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy w opolu »

  Wiele lat doświadczenia w nauczaniu kierowców pozwoliło nam tak przygotować program szkolenia, aby w krótkim czasie zapoznać kandydatów ze wszystkimi zasadami ruchu drogowego, zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej. Oferujemy profesjonalne szkolenie w miłej, bezstresowej atmosferze.

  Kursy Prawa Jazdy kategorii A, B, B+E !

  PONADTO:
  - Dogodne terminy zajęć teoretycznych
  - Dogodne godziny zajęć praktycznych od 5.00 do 23.00
  - Pracujemy również w WEEKENDY
  - Bezpłatny codzienny dostęp do komputerowego Programu Egzaminacyjnego
  - Testy w cenie kursu
  - Badania lekarskie na miejscu
  - Możliwość płatności za kurs w systemie ratalnym
  - Nowe auta - Chevrolety AVEO oraz Fordy Fiesta
  - Kurs Prawa Jazdy kategorii A na motocyklu YAMAHA SR
  - Kurs Prawa Jazdy na kategorię B+E na samochodzie Citroen EVASION

  Data dodania: 15 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokatów i radców prawnych "pokuszyńsk - s-ka" s.c. »

  Adwokaci i radcowie prawni. Udzielamy porad prawnych (także online), opinii prawnych, zakładamy podmioty gospodarcze, obsługujemy podmioty gospodarcze, prowadzimy sprawy karne, cywilne, gospodarcze, pracownicze, rodzinne. Pośredniczymy w obrocie nieruchomościami.
  Kancelaria oferuje swoje usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Świadczenie wszechstronnej pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych, innych osób nie prowadzących działalności gospodarczej.

  Data dodania: 02 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Papa travel - bilety lotnicze, podróże służbowe »

  Specjalizujemy się w rezerwacji i sprzedaży biletów lotniczych. Do tego tematu podchodzimy w innowacyjny sposób, co odróżnia nas od konkurencji. Korzystamy z najnowocześniejszych systemów rezerwacyjnych oraz stron internetowych przewoźników lotniczych.
  Docieramy do cen i ofert specjalnych, które często nie są dostępne na rynku polskim. Oferujemy możliwość przelotów rejsowymi przewoźnikami oraz tanimi liniami lotniczymi (typu LOW COST). Posiadamy dostęp do większości linii lotniczych zrzeszonych w elitarnym stowarzyszeniu przewoźników lotniczych IATA.

  Nie ma dla nas ograniczeń w doborze linii lotniczej i jesteśmy w stanie dostarczyć bilety na prawie wszystkie linie lotnicze na świecie, do każdego lotniska na świecie.

  Data dodania: 11 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Salon pielęgnacji zwierząt »

  Zapraszamy serdecznie Państwa z czworonożnymi pupilami do naszego wyjątkowego Salonu Pielęgnacji Zwierząt "... od małego... do dużego".
  Jak sama nazwa Salonu wskazuje przyjmujemy każdego zwierzaka - od małego do dużego - bez względu na to czy jest kotem czy psem.
  Należymy do wąskiej grupy salonów, które obok strzyżenia psów podejmują się również strzyżenia kotów dzięki zdobytemu doświadczeniu w hodowli kotów rasowych.

  Do każdego zwierzaka podchodzimy z sercem i profesjonalizmem dlatego pobyt pupila u nas nie jest stresujący a pewnego rodzaju wyprawą do gabinetu piękności.
  Czeszemy,strzyżemy, trymujemy, kąpiemy, obcinamy pazurki i czyścimy kanały słuchowe - czyli poprostu pielęgnujemy.

  Dysponujemy profesjonalnym sprzętem groomerskim. Do pielęgnacji używamy wyłącznie najwyższej jakości, sprawdzonych kosmetykówi.

  Usługi, które wykonujemy w Salonie:

  * Strzyżenie piesków różnych ras oraz piesków nierasowych wg wzorców FCI lub upodobań właściciela,
  * Trymowanie psów szorstkowłosych,
  * Rozczesywanie skołtunionej sierści,
  * Kąpiele psów dużych ras,
  * Kąpiele lecznicze i pielęgnacyjne z użyciem szamponów i odżywek dostosowanych do rodzaju problemów skórnych a także koloru sierści,
  * Czyszczenie kanałów słuchowych,
  * Obcinanie pazurków (nie tylko kotom i psom ale również fretkom, królikom itd),
  * Fachowe doradztwo w zakresie pielęgnacji,
  * Zapewniamy także bieżące konsultacje z lekarzem weterynarii.


  UWAGA!

  Prowadzimy programy lojalnościowe dla stałych klientów.
  ( o szczegóły proszę pytać w Salonie )

  Data dodania: 15 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek szkolenia kierowców auto-cross »

  Prowadzimy szkolenia z wykorzystaniem najnowocześniejszych pomocy dydaktycznych. Posiadamy własną multimedialną salę szkoleniową, gdzie bezstresowo w przyjemnej atmosferze prowadzimy zajęcia teoretyczne.
  Posiadamy własny pełnowymiarowy plac manewrowy. Szkolenie praktyczne prowadzimy na samochodach identycznych jak na egzaminie.
  Przygotowaliśmy wiele promocji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Preferujemy szkolenia w małych grupach co zapewnia indywidualne podejście do każdego kursanta.

  Data dodania: 22 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia - wszystkie języki »

  Biuro tłumaczeń sowabusiness services powstało w 1994 roku. Oferujemy najwyższej jakości tłumaczenia w zakresie wszystkich języków europejskich i pozaeuropejskich. Obsługujemy firmy i instytucje z całego kraju i z zagranicy. Oferujemy bezpłatne tłumaczenie próbne dla każdego nowego klienta. Nie pobieramy dopłat za tłumaczenia uwierzytelnione. Posiadamy certyfikaty ISO 9001-2008, Przedsiębiorstwo Fair Play oraz znajdujemy się w gronie członków prestiżowego amerykańskiego stowarzyszenia tłumaczy ATA – American Translators Association. Posiadamy ubezpieczenie oc na obszar Polski i świata.

  Data dodania: 18 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Depart sp. z o.o. - Rent A Car »

  Potrzebujesz samochodu osobowego ? busa ? samochodu na wesele lub inny specjalny cel ? miałeś wypadek i potrzebujesz samochód zastępczy ? Opole, Katowice, Wrocław, Berlin ?Firma Depart to wypożyczalnia samochodów która wypożyczy Ci samochód tanio, działa przez 24 h/dobę i dopasuje się do Twoich oczekiwań. Co nas wyróżnia ?Elastyczność -Wynajem na 1 dzień lub 1 rok Komfort - Dostarczamy auto pod wskazany adres Jakość -Samochody nie starsze jak 5 lat Bezpieczeństwo – ubezpieczenie oc,ac Przykładowe auta i ceny w brutto :Toyota Yaris 2006 rok – 100 zloty dzień, Toyota Corolla kombi 2007 rok - 160 złoty dzień Opel Vivaro 2006 rok – 270 zloty dzień Napisz : biuro@depart.pl Depart Sp. z o.o.ul. Damrota 4/3845-064 OpoleT + 48 77 44 13 436M +48 665 620 185 www.depart.plInformujemy ze nasze usługi to : Rent a car airport Wrocław, rent a car airport Katowice, wypożyczalnia samochodów oraz busów Opole, wypożyczalnia samochodów oraz busów Nysa, wypożyczalnia samochodów na imprezy i wesela opolskie, wypożyczalnia samochodów w wynajem krótko i długoterminowym, wypożyczalnia samochodów oraz busów Kędzierzyn, wypożyczalnia samochodów oraz busów Ozimek, wypożyczalnia samochodów oraz busów Gliwice, wypożyczalnia samochodów oraz busów Strzelce Opolskie, wynajem samochody osobowe Opole, Katowice, Pyrzowice, wynajem ekskluzywnych aut na wesela województwo opolskie, dolnośląskie oraz śląskie, wynajem aut za granicę do Austrii oraz Niemiec.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korporacja Mediator Nieruchomości »

  Korporacja MEDIATOR Nieruchomości Spółka z o. o. Opole, ul. Krakowska 37
  tel. 77 454 34 13, kom. 606 413 118, e-mail: korp@aj-mediator.pl, www.aj-mediator.pl
  Od 1993 roku na rynku.
  Przedstawicielstwa w Opolu, Kluczborku, Poznaniu, Wrocławiu, Krotoszynie, Obornikach Śl., Dobrzeniu, Popielowie, Krapkowicach, Kędzierzynie-Koźlu. W organizacji następne.
  Korporacja MEDIATOR oferuje profesjonalne usługi w zakresie:
  - pośrednictwa w obrocie nieruchomościami
  - doradztwa rynku nieruchomości
  - zarządzania nieruchomościami
  - doradztwa prawnego
  - kredytów hipotecznych
  - wyceny nieruchomości
  - doradztwa finansowego i inwestycyjnego
  - prowadzenia praktyk zawodowych dla pośredników i zarządców.
  Wszyscy przedstawiciele działający w ramach Korporacji Mediator posiadają wymagane prawem państwowe licencje lub uprawnienia zawodowe. Corocznie zawieramy obowiązkowe ubezpieczenia OC od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodów.
  W rankingu firm nieruchomościowych prestiżowego wydawnictwo C. H. BECK w 2006 roku Mediator zajął 3 miejsce w kategorii pośrednictwa w Polsce.
  Założycielem i prezesem Korporacji jest Andrzej Jakiel – prawnik, analityk i doradca rynku nieruchomości, prezes OSRN i wiceprezydent Federacji PPRN, wykładowca.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie laboratoriów, zaopatrzenie medyczne »

  Firma Labfunk zajmuje się kompleksowym wyposażeniem laboratoriów, przychodni medycznych, instytucji naukowych, szkół, lekarzy itp. w urządzenia pomiarowe, laboratoryjne, szkło laboratoryjne, materiały jednorazowego użytku, systemy oczyszczania wody, rękawice medyczne, meble i wiele więcej.
  Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta i satysfakcja z zakupu. Większość
  z naszych cen ustalana jest indywidualnie, jesteśmy otwarci na negocjacje.
  SPRAWDŹ NAS!!!

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt kosmetyczny »

  Ciekawa oferta aparatów kosmetycznych, wyposażenia dla salonów odnowy biologicznej, mebli kosmetycznych a także materiałów dla tego sektora. Obsługa dużych salonów kosmetycznych opartych an systemie sieciowym a także mniejszych i nowo powstających salonów. Doświadczeni doradcy firmy Ronomed SPA są w stanie odpowiednio ukierunkować klienta przy doborze aparatów dla firmy a również doradzają w pozyskiwaniu finansowania na rozwój i zakup urządzeń. Firma specjalizuje się w sprzedaży niezwykle nowoczesnego sprzętu do masaży i zabiegów przy pomocy wody dla salonów wellenss i spa, które cieszą się coraz większą popularnością.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rusztowania »

  Nasza firma Get - Poland stawia na stały rozwój. Jesteśmy od wielu lat na rynku polskim, ale również i europejskim. Przede wszystkim nasza firma zajmuje się wyrobem rusztowań budowlanych. Niemniej jednak stale poszerzamy własną ofertę i zajmujemy się również sprzedażą innego potrzebnego sprzętu przy wykonywaniu prac budowlanych. Ze względu na potrzeby naszych Odbiorców wprowadziliśmy do naszego asortymentu również rusztowania budowlane używane. Rusztowania używane są poddawane procesowi renowacyjnemu i dopiero później dostarczane Kontrahentowi. Specjalnie dla naszych Klientów wprowadziliśmy sprzedaż ratalną, konkurencyjne ceny oraz przedłużyliśmy okres gwarancyjny. Zapraszamy na naszą witrynę www www.get-poland.pl

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi przeciwpożarowe Sari Invest Sp. z o.o. »

  Firma SARI INVEST Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu zaprasza do współpracy w zakresie :

  Stolarka budowlana stalowa
  - drzwi stalowe przeciwpożarowe EI30

  - drzwi stalowe przeciwpożarowe EI60

  - drzwi stalowe przeciwpożarowe EI120

  - drzwi stalowe bez odporności ogniowej

  - drzwi przeciwpożarowe w okleinach drewnopodobnych

  - bramy wielkogabarytowe stalowe przeciwpożarowe EI60/EI120

  - drzwi rewizyjne EI60

  - drzwi drewniane EI30/EI60  Utrzymujemy stany magazynowe drzwi EI30, EI60, EI120

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
Płatności SMS w serwisie obsługuje