Z regionu


Opolskie: « poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Prezenty »

  Czym kierować się przy doborze prezentu? Najważniejsze to to, że musi być on zgodny z zamiłowaniami obdarowanego. Tak, ma sprostać jego potrzebom. To ciężki orzech do zgryzienia. Już nawet najmłodsi posiadają własne skryte marzenia. Bardzo dużo zależy w jakim wieku znajduje się obdarowany. W naszym sklepie internetowym funphoto.pl posiadamy wielki asortyment produktów, które dostosowane są do wszelkiego rodzaju wieku odbiorcy. Za każdym razem jest możliwość zwrócenia się do nas z pytaniem, a my na pewno udzielimy rady.
  W asortymencie posiadamy również najrozmaitszy wybór podziękowań dla rodziców. Takie podziękowanie będzie perfekcyjnym prezentem dla naszych rodziców w ciągu ślubu.
  Pamiętajmy, że najważniejszy jest gest. Upominek ze szczerego serca to perfekcyjny i najpiękniejszy podarunek.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Turnusy rehabilitacyjne »

  Informujemy o otwarciu naszej nowej placówki, gdzie przygotowaliśmy dla Państwa między innymi trzy obszerne gabinety terapeutyczne i przestronną poczekalnię.- Nasz nowy adres to : Opole ul. Tysiąclecia 7c. W ośrodku organizowane są turnusy rehabilitacyjne, gdzie zapraszamy pacjentów do naszej placówki na dłuższy pobyt rehabilitacyjny. Gwarantujemy opiekę zdrowotną oraz całodobowe wyżywienie. Prowadzimy specjalistyczną terapię neurologiczną i funkcjonalną u dzieci i dorosłych z takimi schorzeniami jak: udar mózgu, uraz czaszko-mózgowy, uraz rdzenia kręgowego, mózgowe porażenie dziecięce (MPDZ), skoliozy, wady postawy, przepuklina oponowo-rdzeniowa, kręcz szyi, zaburzenia ośrodkowej koordynacji nerwowej (ZOKN), asymetrie ułożeniowe, dysplazja.

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Absolwent – Togi i birety akademickie »

  Togi i birety akademickie. Organizowanie absolutorium, rozdań dyplomów i świadectw. Sprzedaż i wypożyczanie tóg i biretów. Opole Warszawa Katowice Wrocław Częstochowa Kraków

  togi i birety akademickie rozdanie dyplomów świadectw dyplomaria dyplomarium absolutorium absolutoria biret birety studenckie toga studencka togi studenckie Opole Kraków Wrocław Katowice Częstochowa Warszawa toga biret togi birety rozdanie dyplomów studencki studencka studenckich szkolny szkolna szkolne szkolnych tóg biretów togi i birety toga i biret biret i toga togi Poznań togi Wrocław togi Katowice togi Częstochowa togi Warszawa togi Kraków rozdania rozdań absolutorium świadectw dziekański dziekańska profesorski profesorska doktorski doktorska dziekańskich profesorskich doktorskich honoris causa

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania »

  Możliwość efektywnego i wydajnego pakowania produktów żywnościowych to bardzo dużo, o czym doskonale wiedzą wszelkie firmy poszukujące dobrej jakości materiałów do pakowania dań gotowych. Metro Catering System proponuje właśnie takie produkty, w tym torby papierowe oraz opakowania na zupy umożliwiające bezpieczne przechowywanie i rozprowadzanie różnej żywności gotowej. Firma wykorzystuje urządzenia do zamykania posiłków, dzięki czemu produkt spożywczy zamknięty w opakowaniu charakteryzuje się dużą świeżością i może być sprzedawany też na wynos.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skup aut »

  Główkujesz jak dobrze sprzedać swój pojazd? Daj się namówić na usługi naszego komisu SkupAuta.pl. Tylko w naszym serwisie za zbycie własnego samochodu otrzymasz pieniądze do ręki lub na konto w bardzo szybkim czasie. Wystarczy iż wypełnisz formularz na naszej witrynie internetowej oraz rozpoczniesz procedurę zbycia samochodu. Nasze usługi skup samochodów oferujemy 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Gorąco zachęcamy do naszego komisu Skup Samochody w Opolu.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Auto komis Opole »

  Nasz auto komis kojarzy kupca ze sprzedającym obniżając koszty do minimum. Kupuje zbywany pojazd samochodowy. Kolejno sprzedaje go z minimalną opłatą innemu nabywcy. Dzięki wielkiemu doświadczeniu może sobie pozwolić na minimalne opłaty. Nasz Auto Komis Opole posiada gwarancje bankowe, dzięki czemu może kupić każdą liczbę pojazdów. W naszym Auto Komisie dostaniecie Państwo najwyższą możliwą cenę. W każdej miejscowości posiadamy własnego konsultanta, który przyjedzie do Państwa po samochód z gotówką. Proponujemy skup aut Opole jak również okolice. Zachęcamy do zapoznania się ze detalami oferty na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zaproszenia ślubne ręcznie robione »

  Propozycja tego sklepu adresowana jest do ludzi przygotowujących jedne z najważniejszych uroczystości w naszym życiu. Chodzi nam dokładnie o takie wydarzenia jak: chrzest, pierwsza komunia święta jak również ślub z weselem. Nasz asortyment to produkty w dwóch grupach: zaproszenia oraz specjalne prezenty na tę okoliczności. Wybór jest ogromny a przy tym cenny prezentów w opisywanym sklepie są niezwykle atrakcyjne. Koszty wysyłki kupionych przedmiotów są tak ustalone aby nie obciążać za bardzo portfeli naszych klientów. Zakupy na ślub czy komunię z opisywanym tutaj sklepem to czysta frajda.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Camil Opole »

  Szukasz profesjonalnego auto komisu? Chciałbyś szybko sprzedać swoje auto? Rekomendujemy autokomis z Opola. Na jego stronie znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące procedury sprzedaży auta, jak też działalności i lokalizacji. Obecnie sprzedaż auta nie jest już żadnych problemem. Wystarczy wypełnić wniosek na naszej stronie a pracownik naszego auto komisu skontaktuje się z Państwem. Polecamy.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sherpaforce-praca za granicą »

  Firma Sherpa Inetrantional Force jest agencją pracy która kieruje obywatelipolski do pracy za granicę do Holandii. Jej specjalizacja to rekrutacjamiędzynarodowa. Sherpa istnieje w Holandii od roku 2000 od roku 2008 wchodziw skład Vebego Group które zatrudnia 30.000 pracowników w takich krajachjak Holandia, Niemcy, Wielka Brytania Francja i inne. Wiele informacji, wtym oferty pracy z Holandii, możesz znaleźć na stronie www.sherpaforce.plPraca w Holandii jest w oferowana w branży logistycznej, produkcyjnej orazrolnictwie. Często pojawiają się oferty w zawodach takich jak: operator liniiprodukcyjnej, pakowacz, magazynier, operator wózka widłowego, pracownikszklarni - pomidory, szparagi, kwiaty, ogórki i inne, pracownik produkcji,pracownik pakujący i sortujący, pracownik pielęgnacji drzewek, pracownikzieleni miejskiej, pracownik recyklingu, stolarz, operator wózka widłowego -bocznego, pracownik sprzątający, brygadzista linii produkcyjnej. Więcej o pracy w Holandii dowiesz się na stronie:http://praca.sherpaforce.pl/oferty-pracy-w-holandiiCzęsto poszukujemy osób które posiadają zaświadczenia VCA to znaczy zdanyegzamin z zasad bhp w Holandii, lub/i znają komunikatywnie językholenderski.Dbając o bezpieczeństwo pracowników, firma zatrudnia tylko te osoby któreposiadają zaświadczenie o niekaralności. Oferowana praca za granicą, w tym w Holandii to najczęściej pracatymczasowa, pomimo to wielu pracowników jest związanych z naszą firma odwielu lat.Sherpa tworzy nowe możliwości za równo dla pracodawców jak i ichpracowników. Należy do Zwiazku Pracodawców OKAP (www.okap.org.pl) któryzrzesza wiele podobnych agencji pracy kierujących do pracy za granice doHolandii, Belgi, Austrii, Hiszpanii, Francji, Włoch, Niemiec i innychkrajów. Można znaleźć oferty pracy na stroniehttp://okap.org.pl/czlonkowie-okapu.html . Agencje które nalezą do związkudbają o przestrzeganie przepisów i dobra opinię branży. Kontakt do Sherpa w Polsce znajdziesz na stroniehttp://praca.sherpaforce.pl/kontakt E-MAIL KONTAKTOWY!!!sherpaforce@sherpaforce.comSiedziba firmy :Sherpa International Force Sp. z o.o.Ul. Dubois 5/1 45-070 Opole Oddziały : - województwo śląskie 42-700 Lubliniec ul. Plac Kościuszki 15 - województwo podkarpackie 35-074 Rzeszów ul. Piłsudskiego 10 -województwo kujawsko -pomorskie 87-100 ul .Mostowa 22 Toruń

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubojnia Drobiu TOMASZ PRUS »

  Ubojnia Drobiu Prus, mająca swoją siedzibę w Żędowicach, zaprasza wszystkich zaciekawionych najwyższej jakości mięsem kurcząt, do poznania się ze swoją ofertą handlową. W naszej propozycji znajdziecie Państwo obszerną gamę wyrobów z mięsa drobiowego i wszelkich podrobów. Mięso używane do produkcji naszych wyrobów pozyskiwane jest z własnej fermy hodowlanej lub od sprawdzonych dostawców. Wszelkie wyroby posiadają żądane certyfikaty i atesty potwierdzające ich jakość. Posiadamy także uprawnienia do eksportu na wewnętrzny rynek unijny. Każde zamówienie wykonujemy z niezmienną starannością, punktualnością także dbałością. Zapraszamy do współpracy zarówno sklepy detaliczne jak i hurtownie z terenu województwa opolskiego oraz śląskiego. Ciepło zapraszamy wszystkich nabywców do zapoznania się z pełną ofertą firmy znajdującą się na stronie.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • MAJSTER NAPRAWA MASZYN DO SZYCIA. Damian Gruntowski »

  Zlokalizowany w Karczowie niedaleko Opola warsztat Majster to doświadczone przedsiębiorstwo świadczące kompleksowe i fachowe usługi z zakresu serwisowania i naprawy maszyn do szycia. Majster naprawia maszyny różnego rodzaju, zarówno przemysłowe, jak i przeznaczone do użytku domowego, tak tradycyjne, jak i elektroniczne, hafciarki oraz overlocki. fachowcy warsztatu tworzą nie tylko kompetentny, ale także niezwykle usłużny personel, który dba o wszystkie potrzeby użytkownika i nie ustaje w trudach, by zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania poszczególnych problemów. Każdy kontrahent może także liczyć na fachową radę związaną z utrzymaniem i eksploatacją maszyny do szycia, co pomaga znacząco wydłużyć okres żywotności urządzenia, a również podwyższyć efektywność jego pracy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • GLOSSA TŁUMACZENIA »

  Biuro tłumaczeń Glossa zaprasza. To firma mająca placówki w Raciborzu, Strzelcach Opolskich oraz w Kędzierzynie - Koźlu, jaka trudni się w wykonywaniu tłumaczeń przysięgłych i nie potrzebujących takiej formy. Glossa to aktywność oparta na współpracy tłumaczy, posiadających wysokie kwalifikacje, niebywałą wiedzę i znakomite podejście do realizowanych zleceń. Biuro tłumaczeń Glossa ma w swej ofercie tłumaczenia tekstów z dziedziny techniki, ekonomii, prawa i innych specjalistycznych dziedzin. Oferta tej firmy mierzona jest do osób prywatnych, jak również firm i instytucji, dla jakich Glossa proponuje kompleksowe usługi, począwszy od tłumaczeń tekstów, po prowadzenie korespondencji oraz uczestniczenie w rozmowach biznesowych. Glossa to tłumaczenia z i na język angielski oraz niemiecki, a dodatkowo na francuski, hiszpański, szwedzki i inne języki obce. Więcej informacji o ofercie umieszczono na stronie.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Intercontent Usługi Informatyczne Andrzej Przerada »

  Jesteśmy firmą informatyczną, którą tworzy zespół doświadczonych informatyków, grafików, specjalistów od reklamy internetowej, programistów. W ramach naszej oferty zajmujemy się tworzeniem rozbudowanych systemów komputerowych. Oferujemy obsługę i opiekę nad istniejącymi systemami komputerowymi. Zapewniamy naprawy, dobór i konfigurację sprzętu. W ramach naszej oferty zajmujemy się również tworzeniem stron internetowych oraz pozycjonowaniem i marketingiem SEO. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nafta Kosmetyczna - pielęgnacja włosów »

  Pielęgnacji włosów każdy z nas poświęca kilka, kilkanaście niektórzy kilkadziesiąt minut dziennie. Sięgamy po różne sposoby,które sprawią, ze będziemy wyglądać lepiej. Cenionym od wielu lat preparatem do pielęgnacji włosów jest nafta kosmetyczna.
  Stosowana regularnie przynosi rewelacyjne efekty. Wygładza włosy, odżywia. Sprawia, że łatwiej się rozczesują. Przyspiesza ich wzrost. Najlepsze efekty uzyskujemy stosując ja w postaci maseczek. Z dodatkiem żółtka z jajka, z sokiem z cytryny, olejkiem rycynowym, oliwą z oliwek, piwem. Tak przygotowaną maseczkę nakładamy na włosy przed myciem i trzymamy 10 - 15 minut, następnie zmywamy szamponem. Efekt gwarantowany.

  Data dodania: 16 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Moto Skup Camil »

  Za pośrednictwem strony internetowej Motoskup.pl klienci będą mogli sprzedać swój samochód. Wypełniając rozbudowany formularz i przesyłając go do firmy, klienci otrzymują wycenę od przedstawiciela na drodze rozmowy telefonicznej. Można też umówić się na spotkanie i sprzedaż samochodu u klienta. Firma płaci za auta bezpośrednio po zawarciu umowy, gotówką lub przelewem na konto. Istnieje również możliwość sprzedaży samochodu w ciągu 24h.

  Data dodania: 13 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skup Samochodów - AUTOBAZAR CAMIL »

  Zajmujemy się profesjonalnym skupowaniem oraz sprzedażą samochodów wszelkiego typu. Gwarantujemy sprawną i przyjazną obsługę, płatność za kupowane samochody gotówką, minimum formalności zakupu, możliwość wykonania wyceny sprzedawanego pojazdu przez Internet (informację o proponowanej wstępnie cenie przesyłamy w ciągu kilkunastu godzin), a także szybką transakcję. Szukającym pojazdów zaś gwarantujemy dostęp do atrakcyjnych modeli w dobrej cenie.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • SKUP AUT Wiśniowski »

  Skup-samochodow.com jest stroną internetową, za pomocą której właściciele samochodów będą mogli zgłosić chęć sprzedaży posiadanego auta. Wycena samochodów odbywa się na zasadzie wypełnionego przez właściciela samochodu formularza kontaktowego, w którym należy podać takie informacje, jak model, markę oraz rocznik samochodu. Można też dołączyć zdjęcia. Firma skupuje samochody nie starsze niż dziesięć lat.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bestpartner »

  Bądź lepszy niż Twoja konkurencja i skorzystaj z oferty firmy BESTPARNER. Naszym klientom oferujemy wszystko co jest niezbędne do polepszenia warunków technicznych, firm i przedsiębiorstw, które zajmują się produkcją i dystrybucją nowoczesnego sprzętu IT, ale także wykonujących abonenckie sieci komputerowe. Sprzedajemy tylko wysokiej jakości produkty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na www.bestpartner.pl.

  Data dodania: 24 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • MACMAR Jacek Józefów »

  Firma e-skupsamochodow.pl zajmuje się skupowaniem i późniejszą sprzedażą samochodów używanych. Interesują nas pojazdy wyprodukowane w latach od 1990 do 2012 roku. Odkupujemy zarówno samochody prywatne, jak i firmowe. Korzystając z oferty naszej firmy mogą Państwo błyskawicznie sprzedać swój samochód, otrzymując zapłatę w gotówce. W celu poznania proponowanej kwoty za Państwa auto, prosimy o wypełnienie formularza wyceny.

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bushido-Sport - sprzęt sportowy »

  Firma Bushido-Sport funkcjonuje na rynku od 20 lat, ażeby proponować naszym klientom profesjonalny ekwipunek sportowy. Zajmujemy się produkcją ekwipunku do sportów walki, crossfitu oraz treningu w domu. Dostarczamy najlepsze i rozsądne ceny za ekskluzywnej jakości artykuły. Współdziałamy z elitą krajowych sportowców oraz trenerów, natomiast to właśnie po to, ażeby móc zaprojektować ekwipunek spełniający oczekiwania również najbardziej wymagających klientów. Pośród osób, z którymi kooperujemy znajdują się utytułowani zawodnicy sportów walki, strongamani oraz trenerzy crossfitu. Akceptujemy sobie na wypuszczenie na rynek tylko doskonale sprawdzonych sprzętów, maksymalnie dobranych do skutecznego treningu. Przed przyłączeniem sprzętu do naszej oferty przechodzi on testy wytrzymałościowe polegające na poddawaniu go dużym przeciążeniom i niekorzystnym warunkom atmosferycznym. W drugiej fazie sprzęty są przekazywane do zaprzyjaźnionych klubów sportowych, gdzie sprawdzane są przez co najmniej 6 miesięcy. Wówczas po pomyślnym przejściu testów artykuły są wcielane do propozycji naszej firmy, co dozwala nam umożliwić naszym klientom najlepszą jakość i gwarancję. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z asortymentem na stronie naszego sklepu.

  Oferujemy:
  - dodatki do treningów
  - drągi do podciągania
  - mocowania i zaczepy
  - piłki i gruszki treningowe
  - rękawice do ćwiczeń
  - tarcze treningowe
  - worki bułgarskie i Sandbagi
  - worki treningowe

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · następna strona »
Płatności SMS w serwisie obsługuje