Z regionu


Pomorskie: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Unisan »

  Internetowa Hurtownia Instalacyjna. Szeroki asortyment, niskie ceny, natychmiastowa wysyłka zamówionych towarów. Z naszej oferty szczególnie polecamy kształtki ocynkowane i czarne, armaturę pomiarową, reduktory ciśnienia, odpowietrzniki grzejnikowe automatyczne, taśmę denso oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą handlową. Ni trać czasu. Kupuj w domu! Unisan.net.pl zaprasza.

  Data dodania: 10 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Sopocisko - Koty rasowe, hodowla kotów rasowych »

  Hodowla kotów rasowych ( pedigree cats cattery ) SOPOCISKO*PL została założona wiosną w 2003 roku i ma swoją siedzibę na obrzeżach wielkiej trójmiejskiej aglomeracji - w Rotmance. W hodowli prowadzimy trzy popularne w naszym kraju rasy, i tak są to: koty maine coon, koty norweskie leśne oraz persy. Wszystkie nasze dorosłe koteczki legitymują się stosownym pochodzeniem (w swoich rodowodach mają nawet i Zwycięzców Świata ) oraz mają wystawowe tytuły. Serdecznie zapraszamy do zaglądnięcia na nasze internetowe strony hodowlane.

  Data dodania: 11 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Pomarańczowy Słoń - organizacja i obsługa wesel i imprez »

  Firma „Pomarańczowy śłoń” zajmuje siś organizacją i obsługą imprez z oprawą muzyczną. Współpracujemy ze sprawdzonym zespołem. Prowadzimy imprezy także w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim.
  Pomagamy w wyborze najkorzystniejszej i najwłaściwszej oferty wśród wielu na rynku. Służymy radą i doświadczeniem na każdym etapie planowania i realizacji. Przedstawiamy projekty stworzone specjalnie dla jednego klienta, nieszablonowe rozwiązania i wyszukane atrakcje, dzięki czemu wesele jest niezapomniane przez wszystkich uczestników. Współpracujemy z ludźmi, którzy nie znają słowa rutyna.

  Data dodania: 12 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Biuro matrymonialne serenada »

  Naszą ofertę usługową prezentujemy na stronach internetowych oraz telefonicznie dla zgłaszających się z ogłoszeń prasowych. Regulamin i zasady działania Biura matrymonialnego Serenada są proste i przyjazne dla zgłaszających swoje potrzeby matrymonialne. Zapisując się klient dostaje biuletyn i dobrane oferty matrymonialne, zgodnie z propozycjami zawartymi w ankiecie członkowskiej.  Z biuletynu klient może wybrać dowolną ilość ofert i nie stosujemy tu żadnych ograniczeń. Następnie do wybranych ofert (należy podać odpowiednie numery) udostępniamy dane teleadresowe i zdjęcia partnerów, po którym organizuje się spotkania matrymonialne. Nasi klienci z reguły samodzielnie nawiązują kontakty, bowiem Biuro nie ma możliwości i czasu na planowanie spotkań według upodobań samych zainteresowanych partnerów. Z uwagi na obszar naszego działania kojarzymy pary we wszystkich regionach kraju i zagranicą. W ramach członkostwa nasi klienci otrzymują na bieżąco nowe oferty matrymonialne wraz z danymi kontaktowymi i zdjęciami. Możliwości poznania odpowiedniego partnera lub partnerki w Biurze Serenada są duże. W naszych katalogach posiadamy na bieżąco ok.1700 ofert i ciągle przybywają nowe. tak bogata baza ofert rokuje dobre nadzieje na poznanie interesującego partnera lub partnerki. Tylko odważne podejście do problemu i trochę aktywności przynosi pozytywne rezultaty. Polecamy nasze oferty i usługi, z nami można wygrać z samotnością.

  Data dodania: 12 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Bank samotnych serc serenada.pl randki uslugi »

  Serwis Bank samotnych serc Serenada.pl powstał z myślą o ludziach samotnych, którzy pragną poznać drugą osobę w celu przyjaźni, towarzyskim oraz w celu matrymonialnym. w naszym kraju przecież mamy ich miliony. Od kilku lat prowadzimy z powodzeniem Biuro matrymonialne Serenada. Zgłaszają się do nas osoby, które poszukują partnerów w celu matrymonialnym i nie tylko. Dlatego, wykorzystując rozwój Internetu nasze doświadczenia i kontakty z osobami samotnymi skłoniły nas do stworzenia nowego Serwisu, który jest nowością na rynku krajowym. Wszystkie osoby samotne, które z różnych przyczyn nie chcą korzystać z Biura matrymonialnego zapraszamy do Banku samotnych serc. Serwis randkowo-towarzyski i matrymonialny dla osób samotnych. Zamieszczenie w Banku swojego profilu ze zdjęciem umożliwi Wam umawianie się na randki, spotkania towarzyskie, wspólny wyjazd lub imprezę. Użytkownicy mogą również zamieścić swoje anonse matrymonialne, towarzyskie oraz oferty charakterze matrymonialnym lub matrymonialno-towarzyskim. Zamieść swój profil a poznasz partnera, umów się na randkę i wygraj z samotnością. Pierwsze kontakty i spotkania zaowocowały trwałymi przyjaźniami. Widoczne w portalu anonse towarzyskie oraz ogłoszenia matrymonialne to samotne kobiety i mężczyźni z kraju i zagranicy. Portal jest wyłącznie dla osób samotnych i pełnoletnich.
  Przestrzegamy tego rygorystycznie. W ten sposób chcemy, aby nasi samotni uniknęli rozczarowań i nieporozumień przy nawiązywaniu kontaktów i znajomości. Polecamy nasze randki na nowym serwisie Serenada.pl Dążymy w naszej działalności, aby Serwis był wiarygodny, sympatyczny i przyjazny dla naszych randkowiczów.

  Data dodania: 12 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Bioptron »

  Bioptron, bezkonkurencyjna w terapiach leczniczych oraz profilaktyce zdrowotnej, rehabilitacji w każdym wieku. Sprzedaż od firmy Zepter. Extra Gratisy – zapraszamy. Tel.0601 06 05 97.
  Bioptron – wskazania leczenia u noworodków
  Terapia Światłem Bioptron to nowa i skuteczna terapia łagodząca objawy bólu, stanów zapalnych pobudzając odpowiedź na leczenie oraz system immunologiczny u noworodków. Ostatnie badania przeprowadzono u noworodków z różnymi schorzeniami, przyjętych na Oddział Reanimacji i Intensywnej Opieki Medycznej (Oddział Pediatrii i Medycyny Osób Dorosłych, General University Hospital w Pradze, Republika Czeska). Terapię Światłem Bioptron stosowano od 3 do 4 razy dziennie po 10 minut. Dzieci reagowały na terapię dobrze i nie zaobserwowano żadnych skutków ubocznych, najlepsze wyniki osiągnięto w zapaleniu żył. Ból ustąpił po 24 godzinach, problemy skórne zmniejszyły się w ciągu 2-3 dni. Leczenie lampą Bioptron ma szerokie zastosowanie w leczeniu grypy, zaziębień, kataru, kolek niemowlęcych i wielu innych dolegliwości i chorób. Rodzice niemowląt byli bardzo zadowoleni z leczenia, a lekarze uznali Terapię Światłem Bioptron jako dobrą opcję w leczeniu noworodków.

  Data dodania: 14 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ultramare sp. z o.o. »

  Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą filtrów powietrza do central klimatyzacyjno-wentylacyjnych. Jesteśmy już prawie 20 lat na roku. Mamy szeroki zakres filtrów w różnych klasach filtracji po atrakcyjnych cenach. Produkujemy różne rozmiary filtrów pod zamówienie klienta. Fabryka znajduje się w Szemudzie, natomiast biuro handlowe w Warszawie. Mamy swoich przedstawicieli na terenie całej Polski. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 16 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Estetica - Gabinet kosmetyczny Gdańsk Orunia »

  Gabinet Kosmetyczny Estetica mgr kosmetolog Aneta Nowicka - Gdańsk (Orunia - Ujeścisko). Profesjonalna obsługa, atrakcyjne ceny, promocje. Karnety upominkowe. Pielęgnacja twarzy kosmetykami Clarena i dermokosmetykami Janssen, mikrodermabrazja, kawitacja i ultradźwięki, ENDERMOLOGIA LPG, pielęgnacja dłoni, henna, depilacja woskiem, przekłuwanie ciała i wiele innych zabiegów. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 21 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Helena- Spedycja morska, transport morski, agencja celna helena-ts.pl »

  Transport morski, spedycja celna i agencja celna - niezbędne składniki do prawidłowego sprowadzania towarów z za granicy i rozprowadzaniu ich po naszym kraju. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, staramy się aby KAŻDY klient był zadowolony z naszych usług. Nie wierzysz? Przekonaj się sam!Helena jest firmą, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze logistycznej ładunków handlu zamorskiego transportowanych przez porty Gdyni i Gdańska . Świadczy usługi w zakresie obsługi ładunków kontenerowych, drobnicowych, masowych oraz chłodniczych poprzez transport morski (seafreight ), transport lądowy (land transport), transport kolejowy (rail transport), transport lotniczy (airfreight), konsultacje transportowe ( transport consulting), usługi portowe (port services), usługi celne (customs clearance), ubezpieczenia ładunków (cargo insurance).

  Data dodania: 29 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kozłowski - dom, mieszkania - gdynia, gdańsk »

  Biuro nieruchomości kozłowski zapewnia wiele ofert - dom, magazyn, biuro i mieszkania w Gdyni i Gdańsku. Niskie ceny, aktualne oferty, a także nowoczesne biuro Gdynia i Gdańsk. Kozłowski to gwarancja pewności, zaufania i profesjonalizmu wykonywanych usług w zakresie nieruchomości. Na koncie posiadamy wielu zaufanych klientów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura nieruchomości.

  Data dodania: 30 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Memory - opieka nad grobami »

  Świadczymy wszechstronne usługi na terenie trójmiasta i okolic w zakresie opieki nad grobami Sprzątanie, czyszczenie, odnawianie, układanie kwiatów i zniczy, konserwacja grobów i grobowców. Dzięki współpracy z naszą firmą groby Waszych Bliskich pozostaną zawsze czyste i zadbane, a świeże kwiaty i palący się znicz będą świadectwem Państwa pamięci o zmarłych. Gwarantujemy rzetelną jakość świadczonych usług.

  Data dodania: 17 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • KATRIN- Producent bielizny damskiej »

  Jesteśmy producentem bielizny nocnej marki "Imagination inspires". Popularność zmysłowej bielizny nocnej rośnie z miesiąca na miesiąc. Kobiety pragną podobać się mężczyznom a dzięki bieliźnie marki "Imagination Inspires" będzie to znacznie łatwiejsze niż mogłoby się wydawać. Nasze kolekcje projektowane są z myślą o kobietach pragnących wyeksponować swoje wdzięki a jednocześnie zatuszować niedoskonałości. Posiadamy modele oryginalne, zmysłowe i delikatne ale i bardziej odważne.

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo biznesowe Economica sp. z o.o. »

  Economica zajmuje się profesjonalnym doradztwem finansowym i podatkowym dla małych i średnich spółek prawa handlowego. Wiemy, że właśnie takich usług ciągle brakuje na rynku - usług tak samo profesjonalnych jak te świadczone przez renomowane firmy doradcze jak Deloitte, Ernst & Young czy PricewaterhouseCoopers, a jednocześnie konkurencyjnych cenowo, a zatem dostępnych dla małych firm.

  Naszą przewagą konkurencyjną w stosunku do wielu typowych biur rachunkowych lub firm konsultingowych jest dogłębna wiedza na temat wspomagania działalności gospodarczej przez system finansowo-księgowy i praktyczna znajomość problemów zarządzania finansami zdobyta w toku wielu lat pracy zawodowej na stanowiskach Głównego Księgowego i Dyrektora Finansowego.

  Nasza oferta stanowi wszechstronny pakiet usług obejmujący obsługę księgowo - podatkową firm, analizę finansową (również w ramach analiz „due diligence”), wycenę wartości firm (w tym także aportów zorganizowanego przedsiębiorstwa), analizę opłacalności inwestycji i przygotowanie profesjonalnych biznesplanów oraz wniosków o dotacje unijne

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • ACE Forwarding - Ogrodzenia panelowe »

  Oferujemy wysokiej, jakości ogrodzenia panelowe zgrzewane z drutu stalowego i pokryte PCV. Dzięki wieloletnim doświadczeniu w handlu oraz doskonałymi kontaktami z producentami jesteśmy w stanie zaoferować Państwu panele ogrodzeniowe w naprawdę korzystnej cenie. Możecie również u nas kupić furtki oraz bramy kompatybilne ze sprzedawanymi przez nas ogrodzeniami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 07 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oze systems - kolektory słoneczne, pompy ciepła »

  Misją OZE SYSTEMS jest dbanie o stan środowiska naturalnego. Zajmujemy się projetkowaniem, sprzedażą oraz montażem instalacji wykorzystujących
  Odnawialne Źródła Energii (OZE) tj:
  1) Kolektory słoneczne (solary, instalacje solarne);
  2) Pompy ciepła;
  3) Turbiny wiatrowe (elektrownie wiatrowe);
  4) Fotoogniwa woltaiczne (baterie słoneczne, PV).

  Ponadto, oferujemy szeroki zakres doradztwa środowiskowego (raporty z oddziaływania na środowisko, dotacje na ochronę środowiska).

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 13 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Eksportowy - internetowy sklep sportowy, sprzęt sportowy »

  Eksportowy.pl jest pierwszym polskim sklepem internetowym oferującym kompleksową ofertę w zakresie profesjonalnego sprzętu i akcesoriów sportowych.
  W naszej ofercie znajduje się sprzęt do tak sportów jak m.in. sporty wodne i zimowe (żeglarstwo, windsurfing), paintball, siłownia i fitness itp.
  Gwarantujemy sprzęt najwyższej jakości i najbardziej znanych światowych marek tj. Sportis, Specops, Kettler, Wilson, Atomic, Speedo itp.

  Data dodania: 13 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • EuroPG - doradztwo inwestycyjne, dotacje, konsulting »

  EuroPG jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą. Oferujemy pomoc w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania (dotacje, pozyskiwanie funduszy europejskich, kredyty inwestycyjne, venture capital), doradztwo inwestycyjne (zarządzanie projektami inwestycyjnymi, sporządzanie biznes planów i analiz, prowadzenie badań rynku, marketing), doradztwo środowiskowe (raporty z oddziaływania na środowisko, plany, programy, prognozy).

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 13 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studio vision design »

  Studio graficzne Vision Design świadczy usługi w zakresie projektowania stron www, Systemów Zarządzania Treścią (CMS), reklamy internetowej, oraz identyfikacji wizualnej.
  W naszej ofercie znajdą Państwo min.:
  -projektowanie stron i serwisów internetowych,
  -tworzenie stron i serwisów internetowych,
  -reklamy internetowej,
  -reklamy tradycyjnej,
  -fotografii.
  Jeśli potrzebna Państwu dobrze zaprojektowana strona www, czy też inna forma reklamy, dzięki której wasza firma rozwinie swoje możliwości zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 15 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bezpieczniki »

  Firma Handlowa Grażyna i Sławomir Zgubińscy sp. j. działa na rynku od 1990r. Zajmuje się sprzedażą oraz naprawą materiałów z dziedziny elektroenergetyki na terenie całego kraju. Zajmujemy się dystrybucją instrumentów elektroenergetycznych. Rozpowszechniane przez nas urządzenia są wyprodukowane do obsługi prądu średniego napięcia. Naszymi konsumentami są firmy produkcyjne, elektromontażowe, wykonawcze i handlowe z branży oraz przedstawiciele innych gałęzi przemysłu. Proponowany przez GiS sprzęt elektroenergetyczny to: osprzęt napowietrzny, bezpieczniki i osprzęt, baterie kondensatorów, osprzęt kablowy.

  Data dodania: 28 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bismusic - internetowy sklep muzyczny »

  Hurtownia Muzyczna Bis powstała w 1991 roku oferując swoim pierwszym klientom katalog muzyczny. Dziś oferujemy muzykę na płytach CD i koncerty DVD. Każdy bez trudu znajdzie coś dla siebie spośród wielu produktów. Zarówno fani rocka, jak i miłośnicy jazzu odszukają nawet najrzadsze tytuły w najobszerniejszych zasobach albumów tysięcy wykonawców. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą płyt. Niskie ceny!!!

  Data dodania: 28 01 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
Płatności SMS w serwisie obsługuje