Z regionu


Śląskie: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Grabowski Inkasso »

  Firma GRABOWSKI INKASSO Doradztwo Finansowo-Prawne powstała w 1996 roku i od samego początku koncentruje się wyłącznie na bezzaliczkowej windykacji należności oraz wywiadzie gospodarczym. Windykacja należności prowadzona jest zarówno w stosunku do podmiotów gospodarczych jak również osób prywatnych nie będących przedsiębiorcami. Firma obsługuje zlecenia na terenie całej Polski, począwszy od windykacji polubownej a skończywszy na wspieraniu egzekucji komorniczej. GRABOWSKI INKASSO prowadzi w ramach windykacji na własny koszt sprawy o zapłatę w sądach. Wywiad gospodarczy jako uzupełnienie profilu działalności firmy dotyczy usług poszukiwania majątku dłużników oraz sprawdzania wiarygodności biznesowej i finansowej firm i osób.

  Data dodania: 04 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Controlsys »

  ControlSYS jest producentem oprogramowania oraz urządzeń do rejestracji czasu pracy i kontroli dostępu. Nowoczesne urządzenia wykorzystują technologie biometrii - odcisk palca jako rozwiązanie którego nie można oszukać, a także karty zbliżeniowe wszystkich standardów: mifare, rfid. Zamienniki kart w postaci breloków rfid i opasek. Oprogramowanie pozwala tworzyć godzinowe raporty z ilości przepracowanych godzin uwzględniając spóźnienia i wyjścia służbowe. Możliwość zintegrowania raportów z popularnymi programami płacowo-kadrowymi i automatyczne rozliczanie dla księgowych. W ofercie także rozwiązania Kontroli Dostępu, zwory elektromagnetyczne, wideodomofony a także cyfrowe zamki SAMSUNG. Wszystko niezbędne do zbudowania profesjonalnego systemu RCP i KD.

  Data dodania: 04 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Taxi katowice »

  Taxi Katowice oferuje przewóz osób na terenie miasta Katowice oraz inne dalsze trasy w przystępnych cenach.

  W ramach usług TAXI oferuję:
  - przewóz osób na terenie miasta Katowice,
  - przewóz osób na terenie całego województwa Śląskiego,
  - transport na/z lotnisk Pyrzowice i Balice, Okęcie, Wrocław
  - inne dalsze kursy po super atrakcyjnych cenach!

  TAXI AIRPORT LOTNISKO KATOWICE:
  Katowice - Lotnisko Katowice Pyrzowice 89zł
  Katowice - Lotnisko Balice Kraków 189zł
  Katowice - Lotnisko Copernicus Wrocław 399zł
  Katowice - Lotnisko Okęcie Warszawa 599zł
  AIRPORT LOTNISKO TRANSPORT
  Lotnisko Katowice Pyrzowice - Lotnisko Balice Kraków 259zł

  Data dodania: 07 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Komis sukien ślubnych nikol »

  Komis sukien ślubnych NIKOL.
  Ogromny wybór pięknych kreacji ślubnych w najniższych cenach. W ofercie posiadamy również nowe akcesoria ślubne takie jak: welony haftowane z pracowni haftu artystycznego, rękawiczki ślubne, stroiki ślubne, obuwie.
  Ponadto przyjmujemy w komis suknie ślubne na bardzo dogodnych warunkach.
  Zapraszamy codziennie od 10.00 - 16.00 Soboty od 10.00 - 13.00
  43-600 Jaworzno, ul. Słowackiego 1
  tel. (032) 752-05-77 lub 503-995-776

  Data dodania: 10 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ams-systems »

  Firma "AMS-systems" zajmuje się projektowaniem, budową oraz uruchomieniem u Klienta stanowisk montażowych z kontrolą wizyjną i separacją braków, stanowiskami testującymi, budową maszyn i urządzeniami do wykonywania procesów gięcia, śrubowania, przetłaczania oraz nitowania.Budujemy maszyn i urządzeń dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz specyfikacji klienta. Wdrażane rozwiązania opieramy o komponenty spełniające wysokie wymagania branży produkcyjnej. Specjalizujemy się w takich grupach maszyn jak: maszyny montażowe, testowe, budujemy maszyny pod konkretną potrzebę Klienta.

  Podczas projektowania oraz budowy maszyn największą wagę przywiązujemy do spełnienia surowych wymogów bezpieczeństwa zarówno realizowanych procesów jak i personelu produkcyjnego i obsługi stosując zgodnie z wymaganiami klienta elementy bezpieczeństwa takie jak kurtyny bezpieczeństwa, osłony zabezpieczone krańcówkami bezpieczeństwa (safety swich), oraz układy startu dwuręcznego (double hand).

  Kontrola obecności komponentów przechodzących operacje na maszynach zgodnych z wybraną referencją, oraz porównanie zgodności po każdym etapie montażu, testu czy pozostałych czynności technologicznych pozwala na szybką eliminację wadliwych elementów i poprawę jakości wytwarzanych produktów.

  Jesteśmy wstanie wykonać i uruchomić urządzenia na bazie dostarczonej dokumentacji jak i według własnych koncepcji i projektu.

  Dostarczane przez nas urządzenie mogą być wykonane jako samodzielne stanowiska jak również integralne elementy już istniejących zautomatyzowanych linii produkcyjnych.

  Data dodania: 11 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Bte biuro tłumaczeń »

  Kim jesteśmy? Jesteśmy zespołem (ponad 150 osobowym) - wykonującym tłumaczenia z wielu dziedzin i wielu języków. Rozpoczynając działalność nigdy nie przypuszczaliśmy, że wybór nazwy domeny będzie tak znaczący dla przedmiotu naszej działalności. Nazwa: tlumaczeniaekspresowe - stała się naszą wizytówką. Nazwa sprawia, że klienci oczekują od nas więcej za rozsądną cenę. Właśnie to dostają. Tłumaczenia wykonywane w krótkich okresach czasu nie wiążą się z astronomicznymi dopłatami za termin realizacji.

  Data dodania: 11 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Madomi - producent dodatków ślubnych, internetowy sklep ślubny częstochowa, śląsk »

  Najwyższa jakość, konkurencyjna cena. Producent dodatków okazjonalnych oferuje asortyment niezbędny podczas organizacji ślubu, komunii czy chrztu świętego. Zapraszamy serdecznie na zakupy i do współpracy osoby prywatne oraz odbiorców hurtowych. Artykuły dostępne u nas wykonane są przez osoby zaufane pod naszą kontrolą, więc każdy towar zakupiony u Nas jest najwyższej jakości. 100% zadowolonych klientów.

  Data dodania: 14 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Godiva - Biuro matrymonialne »

  Biuro matrymonialne kojarzy osoby z kraju oraz zagranicy. doświadczenie oraz osobisty kontakt z kandydatami pozwala łatwiej zasugerować trafna ofertę . Mężczyzn z Europy skłaniamy do przyjazdu do Polski co ułatwia poznanie się . Przy pomocy biura Godiva jesteście państwo na dobrej drodze poznania osoby z Europy. Spotkanie możemy zorganizować w Częstochowie lub u Państwa w miejscu zamieszkania jeśli ku temu są warunki. Ze względu na opłaty mężczyzn z Europy kobiety korzystają z usług biura gratis (darmo).Chce Państwu powiedzieć ze kandydaci biura to osoby w rożnym wieku o rożnym statusie społecznym z subiektywnymi doświadczeniami życiowymi ale będące zdecydowane na poznanie kobiety. Myślę że warto jest poznawać ludzi, inna kulturę, inne subiektywne spostrzeżenia drugiego człowieka. Jeśli Państwo wiecie czego od życia oczekujecie to biuro Godiva jest dobrym partnerem do drogi w dobrym kierunku.

  Data dodania: 15 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • LTL Sp. z.o.o »

  LTL sp z o.o. powstała w roku 2001 jako przedsiębiorstwo specjalizujące się w świadczeniu usług budowlanych.
  Obecnie świadczymy szeroki wachlarz usług związanych zarówno z remontami jak również budową nowych budynków, budowli, dróg oraz obiektów i instalacji przemysłowych.
  Pracownicy zatrudnieni w naszej firmie to wykwalifikowani specjaliści w swojej branży z doświadczeniem, które dobywają przez lata pracy na budowach w wielu krajach Europy.

  Data dodania: 18 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Advance biuro tłumaczeń specjalistycznych »

  Dzięki naszym wykwalifikowanym i doświadczonym tłumaczom jesteśmy w stanie przetłumaczyć wszystko, a tym samym sprostać Państwa najtrudniejszym wyzwaniom.
  Współpracujemy z licznym gronem tłumaczy z całej Polski. Świadczymy usługi na terenie Polski jak i za granicą zarówno dla podmiotów prawnych, klientów takich jak sądy, jednostki gospodarcze, kancelarie prawne itp. jak również dla osób prywatnych.

  Oferujemy Klientom szeroki zakres:
  tłumaczenia ustne - tłumaczenia konsekutywne, symultaniczne i przysięgłe
  tłumaczenia pisemne - tłumaczenia specjalistyczne, przysięgłe i zwykłe

  Data dodania: 22 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Zagdesign - profesjonalne dekoracje balonowe »

  Od 10 lat (dawniej jako MOGOLAND) specjalizujemy się w wykonywaniu profesjonalnych dekoracji balonowych. Posiadamy ogromne doświadczenie nabyte w trakcie wielu projektów balonowych, realizowanych na terenie całego kraju.
  Jesteśmy zespołem młodych, ale również dojrzałych i kreatywnych ludzi. Zagdesign to firma wyznaczająca własny styl, własny wzór, tworząca własne niepowtarzalne kształty i projekty.
  Nasz Sukces to wynik odpowiedniego podejścia do pracy, zaangażowania i wytrwałości w realizowaniu wyznaczonego celu.

  Z pasją i niekonwencjonalnymi pomysłami urządzamy:
  - dekoracje sal weselnych,
  - kompleksowe dekoracje uroczystości ślubnych i weselnych począwszy od domu narzeczonych poprzez obiekty sakralne, aż po sale weselną Państwa Młodych,
  - dekoracje balonowe wszelkich imprez od kameralnych po ogromne hale i hipermarkety,
  - dekoracje studniówek, bali sylwestrowych, karnawałowych,
  - dekoracje imprez firmowych, z balonów tworzymy loga firmy,
  - dekoracje uroczystosci urodzinowych, zaręczynowych i Jubileuszów Ślubnych,
  - dekoracje zewnetrzne

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 24 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Softical »

  Tworzymy oprogramowanie dla firm na zamówienie. Łączymy technologie internetowe z rozwiązaniami mobilnymi. Efektywnie usprawniamy pracę, wprowadzamy oszczędności i zwiększamy zyski. Dzięki naszym rozwiązaniom wykorzystasz w pełni możliwości jakie dają współczesne technologie programistyczne i mobilne. Jeśli już wiesz jak usprawnić Twoją firmę skontaktuj się z nami. Jeśli jeszcze nie wiesz - skontaktuj się również - doradzimy jakie działania przyniosą najlepsze efekty.

  Data dodania: 03 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • AGGA software Agnieszka Gabrysz »

  Programy i systemy dla Ciebie i Twojej firmy. W swej ofercie posiadamy różnorodne oprogramowanie, wspomagające pracę w różnych dziedzinach pracy zawodowej jak i oprogramowanie przydatne dla domowych użytkowników. Wysoki poziom obsługi klienta, terminowości przesyłek i co najważniejsze oprogramowanie pochodzące z legalnych kanałów dystrybucyjnych. Duży wybór, niskie ceny, PROMOCJE. Wszystko czego potrzebujesz.

  Data dodania: 06 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Seolider.pl »

  Firma SEOLider.pl zajmuje się reklamą Internetową, oferujemy: Pozycjonowanie Stron Internetowych oraz Linki Sponsorowane w Google AdWords. Naszą specjalnością jest reklama w Google.
  Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego Twoja konkurencja ma więcej klientów? Dlaczego odwiedzają ich stronę internetową zamiast Twojej? Dlaczego, mimo wydania sporych pieniędzy na stworzenie strony nikt jej nie odwiedza?

  My znamy odpowiedzi na Twoje pytania!

  Data dodania: 07 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Agencja artystyczna "Dobra Muzyka" »

  Agencja Artystyczna "Dobra Muzyka" zajmuje się profesjonalną oprawą muzyczną wszelkiego typu imprez: koncertów, recitali, wernisaży, spotkań biznesowych, sympozjów, konferencji, szkoleń, imprez okolicznościowych. Reprezentujemy artystów z wyższym wykształceniem muzycznym oraz wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Oferujemy także indywidualne lekcje gry na gitarze klasycznej, akustycznej oraz elektrycznej.
  Stawiamy na DOBRĄ MUZYKĘ I NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG!!!

  Data dodania: 07 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Grimar »

  Grimar jest firmą zajmującą się budową hal pneumatycznych, łukowych, TermoHal jak i nawierzchni sportowych – od etapu projektu koncepcyjnego po wykonanie .
  Wysoka jakość, profesjonalizm, doświadczenie, konkurencyjne ceny – dzięki temu współpracujemy z wieloma ośrodkami sportowymi w Polsce.

  Zaopatrujemy się u czołowych producentów w swojej branży, gwarantujemy najwyższą jakość materiałów, trwałość i niezawodność .

  Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą z wieloletnim doświadczeniem, jesteśmy do państwa dyspozycji służąc specjalistyczną radą.

  Przekonaj się i poznaj naszą ofertę! My zapracujemy na Twoje zaufanie.

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szumgum - Sklep rowerowy »

  SZUMGUM to internetowy sklep rowerowy którego tworzą profesjonaliści i pasjonaci. Znajdziesz u nas produkty takich marek jak Kross, Crosso, SportArsenal, Ortlieb, Tubus, Topeak,... i wiele i innych.

  Z rowerami jesteśmy związani od dziecka, a w branży rowerowej na poważnie działamy od 2005. W roku 2007 zrodziła się inicjatywa stworzenia sklepu internetowego innego od wszystkich. Za pośrednictwem Internetu i z pomocą naszych klientów pragniemy wprowadzić nową jakość obsługi klienta. Zależy nam na waszych uwagach i ostrej ale przemyślanej krytyce. Wszystko po to by cały czas podnosić jakość usług, a tym samym zadowolenie klientów.

  Data dodania: 15 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Campter - Odszkodowania w UK »

  Wypadek w UK ? Nie orientujesz się w procedurach które obowiązują w takich przypadkach ? Oferujemy pomoc profesjonalnych adwokatów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie dochodzenia odszkodowań na terenie UK i Irlandii. Dzięki naszej pomocy zyskujesz nie tylko w pełni polskojęzyczną obsługę ale również nie ponosisz kosztów naszych działań nasze koszty pokrywa strona przeciwna odpowiedzialna za Twoją szkodę.

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tania książka – przecenione książki - CENRAJ »

  OCZYTANI.pl to księgarnia Internetowa z cyklu „TANIA KSIĄŻKA”. W księgarni tej oferowane są tylko tanie książki, przecenione o 30-50 a nawet 70 %. Tania wysyłka od 4.9 zł . Setki książek, kilkadziesiąt kategorii. Poszukaj dla siebie książki, którą kupisz za połowę ceny. Oferujemy także tanie książki dla dzieci w tym bajki i książeczki edukacyjne. Nasza oferta ciągle się rozszerza. U nas kupisz książki zawsze w wyjątkowej cenie.

  Data dodania: 04 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • A.U.H. Zgoda - Sprzedaż węgla »

  Prowadzimy sprzedaż każdego sortymentu węgla kamiennego jaki jest dostępny na rynku, w skład naszej oferty wchodzą takie rodzaje węgla jak węgiel ekogroszek, węgiel groszek, miał węglowy, węgiel kostka, węgiel ekomiał, węgiel orzech oraz węgiel koks. Sprzedawany przez nas węgiel wydobywany jest w Śląskich kopalniach zrzeszonych w ramach Katowickiego Holdingu Węglowego co gwarantuje najwyższą jakość naszego surowca.

  Data dodania: 12 01 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
Płatności SMS w serwisie obsługuje