Z regionu


Warmińsko-mazurskie: « poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Cyklinowanie, układanie parkietów i inne »

  mrągowo, podłogi, parkiety, terakota, układanie, cyklinowanie, renowacja, wykończenia, malowanie, szpachlowanie, glazura, panele podłogowe, prace wykończeniowe, józef prusinowski, profesjonalne usługi, szybko, fachowo, tanio, glazura, panele podłogowe, prace wykończeniowe, józef prusinowski, profesjonalne usługi, szybko, fachowo, tanio, glazura, panele podłogowe, prace wykończeniowe, józef prusinowski, profesjonalne usługi, szybko, fachowo, tanio

  Data dodania: 31 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Mebli Grafit »

  Firma Grafit - meble na miarę Olsztyn, powstała z pasjii, którą są meble.

  Grafit to nowoczesna firma produkującą meble na wymiar na terenie Olsztyna i okolic. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie projektowania i wyposażenia wnętrz. Nasze umiejętności pozwalają nam na realizację każdego zamówienia. Produkowane przez nas meble kuchenne, meble biurowe oraz szafy są bardzo wysokiej jakości. Cechuje je trwałość, funkcjonalność oraz piękny styl. Oferujemy kuchnie i inne meble najwyższej jakości. Na życzenie klienta dostosowujemy wielkość i kształt mebli do różnych pomieszczeń. Dbałość o styl, najmiejsze szczegóły, krótkie terminy realizacji zamówień oraz niskie ceny to nasze atuty.

  Nasze meble wykonujemy w przyjaznej atmosferze, w oparciu o głęboką wiedzę i bogate doświadczenie w dziedzinie produkcji mebli do wszystkich pomieszczeń w Państwa domu czy biurze

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naklejki ścienne »

  Naklejki ścienne wspomogą Tobie przezwyciężyć nudę!

  Każdy chce, by jego chata lub również schronienie wyglądały luksusowo. Z tego również motywu co dowolny okres
  rozsądzamy by dokonać wnikliwy remont. Co jednak jeżeli któregoś miesiąca okazuje się, iż nasze pomieszczenia znudziły się nam, a remont nie zwiastuje się w najbliższej perspektywie czasu?
  Wtedy z asystą nadciągają nam naklejki dekoracyjne.

  W sprzedaży osiągalne są dwie grupy naklejek dekoracyjnych: naklejki ścienne oraz nalepki samochodowe
  (inaczej znane również jako naklejki tuningowe). Do reanimacji przestrzeni naszego gniazda lub schronienia przydadzą nam się te pierwsze. Duża paleta osiągalnych odcieni również wzorców czyni, iż bez najmniejszego dylematu znajdziemy składnik, który zaradzi naszym przewidywaniom oraz przypadnie nam do gustu. Stosowanie owej naklejki jest niezmiernie prosta i zarezerwuje Ci tylko parę minut. Co ważne sama naklejka jest trwała na wodę oraz czynniki pogodowe. Dzięki temu masz pewność, iż nawet jeśli zostanie ona ulokowana w położeniu narażonym na promienie słoneczne lub również w łazience to nie postrada ona na swym designie.

  Naklejki ścienne to kapitalny fortel na to, by nadać pomieszczeniom w domu jednostkowego rysu oraz szykownego charakteru.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Billboardy Olsztyn »

  Citisign jest firmą, która wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów oczekujących rozwiązań o najwyższej jakości w reklamie zewnętrznej. Przedsiębiorstwo oferuje wynajem powierzchni reklamowej (billboardy, siatki wielkoformatowe), tworzenie dedykowanych sieci reklamy oraz planowanie i organizacja kampanii reklamowych z wykorzystaniem outdooru.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inkubator Przedsiębiorczości Olsztyn »

  Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Na stronie przeczytasz jak założyć firmę w 1 dzień w AIP, co daje AIP, katalog firm z AIP Olsztyn, pełne dane kontaktowe do olsztyńskiego AIP wraz z mapą dojazdu. Na stronie również znajduje się galerię zdjęć z ciekawych wydarzeń, imprez szerzących przedsiębiorczość wśród młodych osób w Olsztynie. Na stronie głównej znajdziesz zawsze świeże informacje od AIP.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron Olsztyn »

  TBnet.pl to przedsiębiorstwo które od 2005 roku zajmuje się tworzeniem stron internetowych, projektowaniem sklepów oraz pozycjonowaniem w wyszukiwarkach. Prócz tego możemy zaproponować również kampanie reklamowe w oparciu o linki sponsorowane (np. Google AdWords). Na stronie zamieściliśmy szczegóły naszej oferty wraz z portfolio już wykonanych grafik. Serdecznie zapraszamy zwłaszcza firmy z okolic Ostródy lub z innych pobliskich miejscowości - z przyjemnością przedstawimy swoją ofertę bezpośrednio u Państwa w biurze.

  Data dodania: 17 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Co zwiedzić w Kujawsko-pomorskim »

  Województwo kujawsko-pomorskie jest regionem zróżnicowanym pod względem historii i geografii. Region ten obejmuje historyczne Kujawy, część Pomorza Nadwiślańskiego oraz północno-wschodnią Wielkopolskę. To właśnie tu, w Toruniu urodził się Mikołaj Kopernik, a także powstały słynne na cały kraj pierniki. To właśnie tu, w Biskupinie odkryto najstarszą na ziemiach polskich osadę kultury łużyckiej. Właśnie tu, w Kruszwicy myszy zjadły legendarnego władcę Polski – Popiela.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grzejniki elektryczne »

  Sklep ElektryczneGrzanie.pl sprzedaje produkty firmy Dimplex. Oferowane produkty to głównie kominki i grzejniki elektryczne, pompy ciepła, kotły CO, wentylatory oraz inne wyroby związane z techniką grzewczą. Sklep należy do olsztyńskiej firmy Wodmiar, która od wczesnych lat dziewięćdziesiątych funkcjonuje na polskim rynku. Przedsiębiorstwo zajmuje się także doradztwem technicznym oraz instalowaniem pomp ciepła.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wodomierze »

  Spółka Wodmiar to firma z Olsztyna oferująca profesjonalne rozwiązania z zakresu instalacji grzewczych, sanitarnych, kanalizacyjnych, wodnych, a także opomiarowania mediów. Przedsiębiorstwo posiada w swojej ofercie między innymi: kotły C.O., kurtyny powietrzne, ciepłomierze, wodomierze, pompy ciepła oraz grzejniki i kominki elektryczne.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Modne biokominki »

  Przedsiębiorstwo In-fire zajmuje się produkcją oraz projektowaniem niekonwencjonalnych kominków zasilanych płynnym paliwem. Polecane Państwu biokominki to tak zwane kominki bez dymu, które stworzone są z materiałów wysokiej jakości, zachowując przy tym bardzo atrakcyjną dla zwykłego Kowalskiego cenę. Naszym głównym celem jest danie Państwu możliwości podziwiania ciepła domowego ogniska, co uzyskać możesz wstawiając kominek do mieszkania. Nowatorskie rozwiązanie polega na specjalnym płynie grzewczym, który w momencie spalania wydziela jedynie dwutlenek węgla oraz bezpieczną parę wodną.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Co zwiedzić na Pomorzu »

  Na terenie województwa Pomorskiego spotkamy jeziora, rzeki, sosnowe lasy, liściaste bory, morze, wydmy, klifowe brzegi, wzgórza, doliny a nawet depresje.
  Na rozwój całego regionu miały wpływ żyjące obok siebie różne grupy etniczne: kaszubi, polacy, holendrzy i niemcy.
  Województwo Pomorskie to piękne piaszczyste plaże od Ustki aż po Piaski na Mierzei Wiślanej. W okolicach Łeby na terenie Słowińskiego Parku Narodowego występują ruchome wydmy – prawdziwy fenomen natury.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Co zwiedzić w Bieszczadach »

  Podkarpacie to teren wymarzony dla turystyki konnej i rowerowej. Niewysokie góry o łagodnych zboczach umożliwiają wędrówki piesze dla niezaprawionych turystów. Z powodu dobrych warunków do uprawiania lotnictwa to właśnie tu w okolicach Krosna, odbywają się zawody balonowe i pokazy lotnicze.
  Podkarpacie to teren gdzie przenikały się kultury polskie, słowackie i ukraińskie, ze swoimi tradycjami, religiami a nawet budownictwem.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Co zwiedzić na Dolnym Śląsku »

  Dolny Śląsk z powodu zamieszek historycznych jest terenem bardzo zróżnicowanym pod względem architektonicznym jak i kulturowym. Mieszają sie tu losy Piastów Śląskich, cesarzy Niemieckich, władców czeskich, a w ostatnich czasach również losy zabużan przede wszystkim lwowiaków.
  Dolny Śląsk to dolina Odry ale również stare góry – Sudety, bardzo bogate w minerały i rudy metali szlachetnych. Tutaj przyjeżdżają kolekcjonerzy rzadkich minerałów i kamieni półszlachetnych.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Co warto zobaczyć na Śląsku »

  Górny Śląsk to przede wszystkim kopalnie ze swoimi szybami, kominami i hałdami. Poza węglowym Śląskiem w województwie są również góry: Beskid Żywiecki, Beskid Mały i Śląski, gdzie są dogodne warunki narciarskie.
  Jedyna w Polsce Pustynia Błędowska znajduje się właśnie na terenie Górnego Śląska.
  Częstochowa jest największym ośrodkiem kultu religijnego w Polsce. Tu co roku przybywa około 4 milionów pielgrzymujących do czarnej madonny, a cudowny obraz jest zabytkiem klasy zerowej.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Co warto zobaczyć w Tatrach »

  Województwo Małopolskie to teren bardzo atrakcyjny turystycznie. Jest to raj dla miłośników nart i wędrówek górskich. W Tatrach znajduje się, Zakopane, najwyżej położone miasto w Polsce.
  Wiele pasm górskich i tereny wyżynne zachęcają do odwiedzin. Na terenie Małopolski znajduje się 6 Parków narodowych, 10 parków krajobrazowych i 70 rezerwatów przyrody.
  Główne miasto regionu – Kraków – samo już stanowi nie lada atrakcję.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Co zwiedzić w lubelskim »

  Żyzne gleby Wyżyny Lubelskiej pozwalają na uprawę tytoniu i chmielu.
  Roztocze zachwyca nas pięknymi wąwozami, piaszczystymi wydmami i szumiącymi wodospadami na Tanwi.
  Na lubelszczyźnie znajduje się znana w całej europie stadnina koni arabskich w Janowie Podlaskim.
  W Kazimierzu nad Wisłą odbywają się pokazy filmów. Można tu również delektować się tradycyjnym dziełem miejscowych piekarzy – bułką w kształcie kogucika.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Co zwiedzić w warmińsko-mazurskim »

  Najwspanialszy region do uprawiania sportów wodnych latem i bojerów zimą.
  Kraina wielkich jezior mazurskich to największy akwen w Polsce połączonych ze sobą dużych jezior.
  Najdłuższe polskie jezioro znajduje się jednak na Pojezierzu Iławskim, jest to Jeziorak.
  Niewątpliwą atrakcją Warmii jest kanał Elbląski na którym jest 5 suchych pochylni, gdzie transport statków odbywa się po torach.
  Na terenie województwa Warmińsko – Mazurskiego znajduje się wiele zamków Kżyrzackich, zamków biskupich, zabytkowych kościołów, zabudowy miejskiej jak i fortyfikacji w tym Wilczy Szaniec – kwatera Hitlera w czasie II wojny światowej.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Co zwiedzić w podlaskim »

  Podlasie to najbardziej zielony region na terenie Polski. Północna część Podlasia nieskalana infrastrukturą przemysłową obdarowuje nas czystym powietrzem i przejrzystymi wodami. Wśród głębokich jezior Suwalszczyzny leży najgłębsze jezioro w Polsce – Hańcza. Jest to świetny teren do uprawiania cichej turystyki wodnej takiej jak kajakarstwo czy żeglarstwo.
  Ornitolodzy i podglądacze ptaków i innej zwierzyny znajdą raj wśród bagien i torfowisk Biebrzańskiego Parku Narodowego.
  Białowieski Park Narodowy to dzika przyroda w pierwotnej puszczy, gdzie rządzą rośliny i zwierzęta a nie człowiek. Wizytówką Puszczy Białowieskiej są żubry, których obecnie żyje tu około 600 osobników.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi nad morzem »

  Na terenie województwa Pomorskiego spotkamy jeziora, rzeki, sosnowe lasy, liściaste bory, morze, wydmy, klifowe brzegi, wzgórza, doliny a nawet depresje.Na rozwój całego regionu miały wpływ żyjące obok siebie różne grupy etniczne: kaszubi, Polacy, Holendrzy i Niemcy.Województwo Pomorskie to piękne piaszczyste plaże od Ustki aż po Piaski na Mierzei Wiślanej. W okolicach Łeby na terenie Słowińskiego Parku Narodowego występują ruchome wydmy – prawdziwy fenomen natury.Szwajcaria Kaszubska ze swoimi wzgórzami i bogactwem jezior i rzek zachęca do uprawiania turystyki kajakowej jak również do wypoczynku stacjonarnego, turystyki pieszej, rowerowej i konnej.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • F.H. Marionex Świerkowski Mariusz »

  Firma Marionex działa na rynku od kilkunastu lat i cały czas prężnie się rozwija.Zajmujemy się sprzedażą zarówno sprzętu sportowego do gier zespołowych jak również odzieży sportowej. Współpracujemy z takimi znanymi markami jak np Briko, Asics, Adidas, Spokey. Naszym głównej atutem jest perfekcyjna obsługa klienta i szybka wysyłka towaru.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
Płatności SMS w serwisie obsługuje