Wpis Firmy

Maciej Krysiak Trener personalny

Maciej Krysiak Trener personalny Trener personalny w Łodzi prowadzi ćwiczenia i zajęcia sportowe dla osób z różnymi predyspozycjami. Indywidualny plan treningowy odpowiada osobom, które zamierzają zredukować swoją masę ciała lub poprawić sylwetkę albo wzmocnić kondycję. Na przestrzeni wieloletniej działalności miałem przyjemność pomagać osobom z różnymi motywacjami. Zrozumienie Państwa intencji pozwala określić cele, które są konsekwentnie realizowane na treningu.

Na moim blogu, który znajduje się na stronie www.maciejkrysiak.pl mnóstwo ciekawych porad, informacji oraz moich obserwacji. W opinii klientów źródło cennej wiedzy!

Rozumiejąc sport jako formę aktywności fizycznej proponuję aktywne ćwiczenia - lepsza kondycja, sylwetka i wytrzymałość. Dla osób, które stawiają pierwsze kroki na siłowni lub klubie fitness posiadam specjalną ścieżkę treningową. Pierwsze ćwiczenia wykonujesz pod moim okiem. Pracujemy głównie nad techniką i poprawnością wykonywania ćwiczeń. W przyszłości jest to niezbędne ponieważ eliminuje to urazy, kontuje i nadwyrężenia podczas intensywnego treningu.


Podobne wpisy

Płatności SMS w serwisie obsługuje