Wpis Firmy

Bohemia

Bohemia Proponowane w przedstawianym sklepie Ajmara kryształowe szkło jest najlepszej jakości. Jest to tak zwana krystalina lub tradycyjne szkło kryształowe z zawartością ołowiu 24%. Proponujemy w naszej ofercie produkty takich hut szkła jak Crystalex Bohemia, Kvetna, Rona, Crystal Bohemia, Jihlava Bohemia i Caesar Crystal Bohemiae. Są to najważniejsi fabrykanci szkła kryształowego z Czech.

Nader modnym asortymentem w sklepie są kieliszki do szampana czyli do wina musującego. Najbardziej kupowane są kieliszki zdobione w drobne wzorki lub kieliszki złocone czyli malowane złotem i inkrustowane.Pozostały atrakcyjny wybór to szklanki do whisky. Dobrze jeżeli zrobione są z pękatego szkła kryształowego i mają ciekawy kształt. Do szklanek nieraz kupowane są karafki lub całe zestawy szklanki z karafką.Największą popularnością charakteryzuje się kolekcja Bohemia Quadro - szklanki, wazy oraz ozdoby szklane.

Zachęcamy do odwiedzenia gustownego sklepu ze szkłem kryształowym. Większość przedmiotów parafowana jest jako Bohemia. Główna propozycja naszego sklepu zawiera szkło stołowe takie jak kieliszki do wina , kieliszki do likieru, kieliszki do wina musującego, likierówki, szklanki do whisky i szklanki do drinków.Oprócz tego oferta obejmuje grube i ciężkie szkło kryształowe - karafki, komplety z karafką do wódki, wazony, świeczniki.


Podobne wpisy

Płatności SMS w serwisie obsługuje